pixel facebook

Заміна скла iPhone: як правильно це здійснити?

  • Заміна скла iPhone: як правильно це здійснити?

Хоча iPhone відрізняється своєю надійністю і продуктивністю, його також іноді потрібно ремонтувати. І часто це доводиться робити через недбалість користувача. Найчастіше потрібна заміна скла iPhone, так як через появу тріщин з апаратом складно працювати.

В яких випадках потрібна заміна скла iPhone?

Набагато вигідніше поміняти в Айфоні певну деталь, ніж купувати абсолютно новий пристрій. Це ж стосується і його захисного скла. І хоча така послуга вважається дорогою, нікуди від цього не дітися. Іноді вважається, що заміна скла Айфон потрібна тільки при його механічному пошкодженні. Але чи так це насправді чи є й інші причини, коли знадобиться подібна послуга?

Можна назвати кілька причин для заміни скла Айфон, і про них необхідно знати.

  • При дотику до екрану пальцем не відбувається ніякої реакції.
  • На поверхні спостерігаються плями або смуги.
  • Можна виявити розмиття тачскріну.
  • Відбувається мимовільне як включення, так і відключення дисплея.

Але буває і так, що на екрані спостерігаються якісь мерехтіння. Не завжди в цих випадках виявиться винним скло. Цілком можливо, що знадобиться встановити новий шлейф. Але в будь-якому випадку необхідно спочатку провести хорошу діагностику. А якщо з'явилися тріщини на поверхні, потрібен терміновий ремонт скла Айфон з його заміною. В іншому випадку навіть через мікротріщини всередину може потрапити волога, що призведе до пошкодження інших елементів в смартфоні.

Заміна скла Айфон: у скільки обійдеться послуга?

Самостійно займатися таким ремонтом не варто, тому що для цього знадобиться не тільки знання, але також і досвід. Та й без спеціального устаткування тут ніяк не обійтися. Важливо також те, що при заміні скла на Айфоні ціна залежить від правильного вибору даного елемента. Воно може бути простим або з олеофобним покриттям. Дуже добре, якщо воно виявиться загартованим, що відрізняється підвищеною міцністю. При механічному пошкодженні в 95% все навантаження воно прийме на себе, і матриця при цьому абсолютно не постраждає. Купити захисне скло на Айфон можна в інтернет магазині Vest.

Багатьох користувачів все ж цікавить питання, скільки вартує заміна скла на Айфон? У цьому випадку заздалегідь вдасться визначитися з ціною. На це питання немає однозначної відповіді, і багато що залежить від деяких нюансів:

  • терміновості виконання ремонту;
  • складності ремонтних робіт;
  • виду використовуваного скла.

Найбільш дорогими вважаються такі елементи з олеофобним покриттям, так як на них не з'являються не тільки подряпини, але навіть і відбитки пальців непомітні.

Зазвичай на заміну скла Айфона потрібно всього 20-30 хвилин. Це означає, що таку роботу майстер зможе виконати в присутності користувача. Але не варто забувати про діагностику, так як при пошкодженні даного захисного елемента може знадобитися заміна матриці. Модуль даного апарату складається з різних деталей. Сюди обов'язково входить не тільки тачскрін і дисплей, тут знадобиться підсвітка, рамка і інші елементи. Щоб не завдати шкоди матриці, треба вже при появі перших тріщин зробити заміну скла. Зазвичай така операція в ремонтних майстернях коштує від 2000 грн.

2019-01-18 18:51:20
0
726

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!