pixel facebook

Основні види чохлів для мобільних телефонів

  • Основні види чохлів для мобільних телефонів

Основні види чохлів для мобільних телефонів і смартфонів. Як правильно вибрати чохол на свій мобільний пристрій


Види чохлів для телефону - характеристики, переваги, недоліки різних моделей

Створено безліч варіантів виробниками захисних аксесуарів для зручності використання власниками мобільних пристроїв. Всі вони захищають від забруднення, пошкодження від механічних впливів, води. Але, форма та зовнішній вигляд також дуже важливі.


Типи чохлів для телефону за конструкцією

  • Чохол накладка прекрасно підходить тим, хто любить періодично міняти дизайн смартфона. Більше ні в якого виду чохлів немає такого різноманіття дизайнерських варіантів. Всілякі кольори, принти, різні матеріали, прикраси. Легко одягати-знімати, доглядати. Але краще використовувати і захисне скло на екран, тому що він в накладці буде відкритий. Силіконовий і пластиковий чохол накладка найдешевший, але не такий довговічний, як ТПУ (Термополиуретан). Пластик може при падінні тріснути й розколотися, силікон і ТПУ амортизує удар.
  • Чохол бампер - це мінімал версія накладки, що закриває тільки торці смартфона. У такому чохлі екран і задня поверхня будуть відкритими. Фактично це рамка, яка одягається на межі мобільного пристрою. Для виготовлення виробники використовують метал (сплав алюмінію) або еластичний силікон. У першому випадку бампер має жорстку фіксацію, тому закріплюється за допомогою засувки або винтів.
  • Чохол книжка завжди користується попитом, хоча не таким великим як накладка. Виготовляється зі штучної шкіри, може мати різні кольори, принти. Зручний тим, що поєднує в собі захист корпусу та екрану. Перевагою також є наявність додаткових спеціальних відділень для карт, візиток, грошей і функції підставки.
  • Броньований чохол являє собою особливий аксесуар, створений для повного захисту смартфона, навіть в самих екстремальних умовах. По конструкції виконується в формі накладки. Має потовщені стінки, виконаний з найбільш зносостійких матеріалів (ТПУ, метал). За габаритами масивніше всіх інших. Конструкція таких чохлів продумана до дрібниць. Броньовані чохли захищають від усіх забруднень, навіть сильних падінь, ударів, намокання. Такі моделі воліють любителі екстремальних видів спорту, спортсмени, користувачі, чия професія передбачає негативні зовнішні впливи на смартфон постійно.

Як бачите існують різні види чохлів для телефону. Вибирати вам. Накладки залучають різноманіттям, прийнятною ціною, завжди доступним для використання та перегляду інформації екраном. Книжки - це шкіряна класика, яка завжди в моді, надійно зберігає девайс і додатково може служити підставкою. Хоча варто відзначити, що існують моделі накладок, які також можна зафіксувати, як підставку. Деяким власникам телефонів зручно купити максимальний захист - книжку, а інші вважають за краще зберегти девайс за допомогою комплекту з захисного скла та накладки або бампера. Всі сучасні чохли випускаються для певної моделі телефону, хоча існують і універсальні (чохол кишеня, на руку, на пояс).

2018-09-12 15:35:40
0
1012

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!