pixel facebook

Про палку для селфі (Монопод)! Історія і цікаві факти

  • Про палку для селфі (Монопод)! Історія і цікаві факти

Палка для селфі (Монопод).


Пристосування для селфі, допомагає сфотографуватися себе, з більшої відстані, ніж відстань витягнутої руки. За її допомогою також можна захватити більше людей або гарних краєвидів в кадр.


Палку для селфі переважно виготовляють з металу або пластику, в телескопічній формі, що дозволяє компактно перевозити її у сумці, так як в складеному вигляді, вона займаю дуже мало місця. 


Є моноподи кількох видів. Для перших, потрібна спеціальна кнопка, яка приєднується до Вашого пристрою, будь то смартфон чи фотоапарат, через технологію Bluetooth. Інші ж моноподи мають кнопку вмонтовану вже у саму ручку палки для селфі. Кожен вибирає монопод під свій смак, так як вибір на сучасному ринку дуже великий.


Трошки історії, про створення цього однозначно корисного винаходу...


В 1985р. в США два японці UEDA HIROSHI? і MIMA YUJIRO запатентували новий винахід "Телескопічний подовжувач для підтримки компактних камер". Черех 20 років канадець запатентував схожий винахід, але просунути його на ринок так і не зміг.

У 2013р. схожий винахід "створили" в австралії, і назвали "палка для селфі імені Цукерберга".


Не залишив без уваги палку для селфі і журнал "Time", який у 2014 включив цей пристрій в свій список "25 кращих винаходів 2014р."


Варто відмітити, що у Великобританії, майже на всіх футбольних стадіонах, моноподом заборонено користуватися, через скарги вболівальників. Стадіони туманного альбіону не єдині де заборонено користуватися моноподом, наприлад пристрій заборонений також у деяких музеях, і ще на різних спортивних турнірах.


Наш магазин не виняток, і також пропонує у продажі палки для селфі з вмонтованою кнопкою для зйомки фото: http://vest.in.ua/accessories-for-phones/other-accessories?product_id=73.


З багатьма пристроями він працює зі стандартним застосунком камери, але є пристрої, для яких потрібно буде завантажити безкоштовний додаток з PlayMarket (Camera 360 або SelfiShop camera).

2015-07-08 15:16:44
0
626

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!