pixel facebook

Як вибрати захисне скло для планшета?

  • Як вибрати захисне скло для планшета?

Сьогодні ніхто не буде сперечатися про те, чи потрібен захист для екрану планшета. У разі його відсутності на поверхні можуть з'явитися подряпини або інші пошкодження. Захисне скло для планшета може вберегти його від неприємних наслідків падіння, дефектів, залишених гострими предметами, які зустрічаються буквально в кожній сумці (це, наприклад, ключі або металеві куточки гаманця). Однак багато користувачів не так впевнені в тому, що це має бути саме скло. Деякі вважають за краще плівку, адже вартість скла набагато вища. А як все є насправді?

Плівка або скло: що вибрати

У кожного з наведених варіантів є свої плюси і мінуси. Наприклад, протиударна плівка володіє такими перевагами як:

  • низька ціна;
  • непоганий ступінь захисту від побутових подряпин і легких потертостей;
  • невелика товщина, яка забезпечує ідеальне прилягання плівки. При цьому сам матеріал буде практично непомітним;
  • відсутність спотворень (зображення на екрані залишається таким же яскравим), та й на чутливість сенсора плівка не впливає.

Захисне скло для планшета також має низку переваг:

  1. Багатошарова структура, яка, завдяки силіконовій основі, надійно з'єднує скло і екран.
  2. Простота установки (під шаром цього скла немає ніяких повітряних бульбашок, які б надалі знизили термін його служби, просто не може бути).
  3. Наявність властивостей антивідблиску.
  4. Олеофобное покриття.
  5. Високий ступінь надійності, оскільки при такому захисті гаджету вже не страшні ніякі механічні пошкодження і навіть падіння з невеликої висоти. Правда, вартість скла в даному випадку мало не вдвічі перевищує ціну звичайної протиударної плівки.

Критерії вибору скла

Виробники таких матеріалів намагаються урізноманітнити модельний ряд і постійно придумують нові "фішки" для залучення покупців. Але насправді орієнтуватися слід тільки на дві базові характеристики: товщина базового шару і показники його міцності. Товщина повинна бути такою, щоб скло залишалося гнучким, але при цьому було міцним. Оптимальний показник - 0,2-0,35 мм. Якщо товщина буде менша, скло буде гірше переносити фронтальні удари. А якщо скло буде товще, то планшету будуть загрожувати бічні пошкодження. Що стосується міцності, то тут оптимальним варіантом буде показник 9Н. Кожне скло маркується, так що проблем з визначенням не буде.

2019-04-15 04:57:51
0
707

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!