pixel facebook

Як вибрати зарядний пристрій для телефону

  • Як вибрати зарядний пристрій для телефону

Активне використання смартфонів, планшетів призводить до того, що підзаряджатися необхідно мало не щодня. Від зарядного пристрою може залежати не тільки швидкість заряду, а й працездатність акумулятора електронного девайса. При виборі зарядного пристрою необхідно звернути увагу на такі важливі чинники, якого типу зарядний пристрій для телефону та сила струму на виході.

Якого типу вибрати зарядний пристрій?

Сучасний ринок аксесуарів пропонує величезну кількість ЗУ від різних виробників. Є оригінальні брендові моделі, якісні аналоги від сторонніх виробників, універсальні зарядні пристрої. Багато хто робить вибір при покупці на користь оригіналу. Не дивно, виходячи з важливої функції ЗУ, гарантії повної сумісності, довгого терміну служби. На жаль, не рідко зустрічаються неякісні моделі, які швидко виходять з ладу та навіть можуть призвести до пошкодження акумулятора пристрою, до перегрівання батареї та навіть загоряння.

Мінусом оригінальних зарядних пристроїв є їх висока ціна, тому багато хто вибирає копію, але хорошої якості. Рекомендуємо купувати такі в спеціалізованих магазинах, де досвідчені консультанти зможуть порадити модель, що довела якість на практиці.

Зараз в більшості своїй представлені імпульсні моделі зарядних пристроїв. Вони володіють вбудованим таймером, що забезпечує постійну правильну зарядку протягом приблизно 4 годин. У цей період зарядний пристрій подає постійний струм. Після цього ЗУ відключається в автоматичному режимі.

По закінченні цього часу, навіть якщо ви забули відключити смартфон від зарядного пристрою, він самостійно включає режим очікування. При цьому живлення подається імпульсно, в міру витрати електроенергії мобільним девайсом. Для літій-іонних акумуляторів, що зустрічаються в переважній кількості сучасних телефонів і планшетних ПК зарядка на ніч не становить загрози.

Який вихідний струм повинен мати зарядний пристрій для телефону?

  • Фахівці радять купувати ЗУ, сила струму якого на виході буде не менше 2,1 А. На що впливає цей параметр? В першу чергу на період, за який зможе зарядитися ваш девайс. Значення «вихід» або «output» показує цей параметр.
  • Смартфони можуть успішно заряджатися при різних параметрах вихідного струму - від 0,7 А до 2,1 А. Планшети, наприклад, мають більш ємну акумуляторну батарею, тому їм потрібно високе значення вихідного струму для швидкої зарядки — 2 А. Якщо ви підключите для зарядки телефон при силі струму на виході 2 А, то нічого поганого не трапиться. Сучасні девайси мають спеціальний контролер живлення, який регулює необхідне значення та перезарядки не трапиться.
  • Деякі підживлюють електронні пристрої від USB портів комп'ютера або ноутбука. Вихідна сила струму у яких 0,5 А. Природно телефон або планшет буде довше заряджатися в 2 або в 4 рази, ніж від ЗУ.

Рекомендуємо для збільшення швидкості зарядки перемикати девайс в режим «Політ». Навантаження на акумулятор стане мінімальним, а значить і зменшиться витрата енергії. Тому телефон, планшет швидше заряджатиметься.

2018-10-29 09:33:37
0
1781

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!