Як вибрати зарядний пристрій для телефону

  • Як вибрати зарядний пристрій для телефону

Активневикористання смартфонів, планшетів призводить до того, що підзаряджатисянеобхідно мало не щодня. Від зарядного пристрою може залежати не тількишвидкість заряду, а й працездатність акумулятора електронного девайса. Привиборі зарядного пристрою необхідно звернути увагу на такі важливі чинники,якого типу зарядний пристрій для телефону та сила струму на виході.

Якого типу вибратизарядний пристрій?

Сучасний ринокаксесуарів пропонує величезну кількість ЗУ від різних виробників. Є оригінальнібрендові моделі, якісні аналоги від сторонніх виробників, універсальні зарядніпристрої. Багато хто робить вибір при покупці на користь оригіналу. Не дивно,виходячи з важливої функції ЗУ, гарантії повної сумісності, довгого термінуслужби. На жаль, не рідко зустрічаються неякісні моделі, які швидко виходять зладу та навіть можуть призвести до пошкодження акумулятора пристрою, доперегрівання батареї та навіть загоряння.

Мінусоморигінальних зарядних пристроїв є їх висока ціна, тому багато хто вибираєкопію, але хорошої якості. Рекомендуємо купувати такі в спеціалізованихмагазинах, де досвідчені консультанти зможуть порадити модель, що довела якістьна практиці.

Зараз вбільшості своїй представлені імпульсні моделі зарядних пристроїв. Вониволодіють вбудованим таймером, що забезпечує постійну правильну зарядкупротягом приблизно 4 годин. У цей період зарядний пристрій подає постійнийструм. Після цього ЗУ відключається в автоматичному режимі.

По закінченніцього часу, навіть якщо ви забули відключити смартфон від зарядного пристрою,він самостійно включає режим очікування. При цьому живлення подаєтьсяімпульсно, в міру витрати електроенергії мобільним девайсом. Для літій-іоннихакумуляторів, що зустрічаються в переважній кількості сучасних телефонів іпланшетних ПК зарядка на ніч не становить загрози.

Який вихіднийструм повинен мати зарядний пристрій для телефону?

  • Фахівцірадять купувати ЗУ, сила струму якого на виході буде не менше 2,1 А. На щовпливає цей параметр? В першу чергу на період, за який зможе зарядитися вашдевайс. Значення «вихід» або «output» показує цей параметр.
  • Смартфониможуть успішно заряджатися при різних параметрах вихідного струму - від 0,7 Адо 2,1 А. Планшети, наприклад, мають більш ємну акумуляторну батарею, тому їмпотрібно високе значення вихідного струму для швидкої зарядки — 2 А. Якщо випідключите для зарядки телефон при силі струму на виході 2 А, то нічогопоганого не трапиться. Сучасні девайси мають спеціальний контролер живлення,який регулює необхідне значення та перезарядки не трапиться.
  • Деякіпідживлюють електронні пристрої від USB портів комп'ютера або ноутбука. Вихіднасила струму у яких 0,5 А. Природно телефон або планшет буде довше заряджатися в2 або в 4 рази, ніж від ЗУ.

Рекомендуємо для збільшення швидкості зарядки перемикати девайс в режим«Політ». Навантаження на акумулятор стане мінімальним, а значить і зменшитьсявитрата енергії. Тому телефон, планшет швидше заряджатиметься.

2018-10-29 09:33:37
0
541

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!