pixel facebook

Як вибрати навушники і не пошкодувати про покупку

  • Як вибрати навушники і не пошкодувати про покупку

Які навушники краще вибрати

Навушники постійно з нами, неважливо в будинку ми, на роботі, в парку або в громадському транспорті. З їх допомогою, ми насолоджуємося своїм плейлистом, спецефектами в іграх, водимо машину, не відриваючи рук від керма і головне - абстрагуємося від навколишнього світу. Тому постає важливе питання: які навушники краще вибрати? Навушники в магазині VEST представлені в широкому асортименті, але розібратися які підійдуть саме вам, ціле мистецтво, тому ми підібрали для вас декілька порад.

Вирішіть чого ви хочете

У підборі навушників потрібно виділити три головні пріоритети. Перший - якість звуку, другий - портативність, а третій - доступність. Якщо ви хочете вибрати, щось за невеликою ціною, будьте готові піти на компроміс щодо якості звуку та/або способу з'єднання. Наприклад, зараз для смартфонів популярні безпровідні вкладиші.

Де ви їх будете використовувати

Насправді все дуже просто - якщо ви перебуваєте в шумному місці, шукайте вкладиші з шумопоглинання. Маєте намір використовувати їх в тренажерному залі, тоді вам потрібно знайти дійсно довговічні навушники. Ідеальні офісні навушники - це високий рівень комфорту і гарна шумоізоляція. З точки зору специфікації, в такому випадку вам підійдуть навушники-вкладиші з активним шумозаглушенням

Застосування і призначення

Для чого ви хочете використовувати навушники? Для прослуховування музики на прогулянці, для ПК, для ділових розмов або ж для мастерингу звукових доріжок? Якщо вам потрібно щось середнє, навушники, які призначені для прослуховування музики, ваш кращий варіант.

Підбір ігрових навушників

Ігрові навушники - не вимагають відмінної якості звуку, але повинні мати відмінну звукову продуктивність двома способами. Перший - це відображення: чітке і точне уявлення звукового положення, щоб гравець міг інтуїтивно зрозуміти джерело звуків таких, як наближуючі кроки. Другий - гри штука весела, тому слухають їх з щедрою порцією баса, щоб підсилити ефект від вибухів на екрані.

Підбір безпровідних навушників

Безпровідні навушники завоювали ринок, адже часто їх купують власники смартфонів. Питання, які краще вибрати бездротові навушники заслуговує окремої статті. У цій ми розвіємо страх того, що бездротові навушники постійно потрібно заряджати. Це помилкова боязнь, адже час автономної роботи бездротових вкладишів сьогодні можна вимірювати в тижнях реального використання, а не в годинах. Нові моделі бездротових вкладишів самі повідомляють про заряд батареї, безпосередньо на екрані вашого смартфона.

Радіус дії

При підборі безпровідних навушників ви повинні враховувати і радіус дії. Це максимальна відстань, на якій вони можуть приймати сигнали від різних пристроїв (телефонів, планшетів, ноутбуків). На основі цього міркування кращі навушники повинні мати максимально можливу дальність дії (зараз доступні з радіусом до 55 метрів). При цьому такі навушники також повинні бути готові дати відсіч перешкодам від сигналів інших пристроїв, це гарантуватиме хороший і чистий звук.

Особисті смаки та уподобання

Ваші особисті смаки і переваги також грають важливу роль при виборі ідеальних навушників. Деякі з загальних аспектів такого роду - це жанри музики, яким ви віддаєте перевагу, неважливо слухаєте ви в приміщенні або на вулиці.
Рок-музика, реггі та хіп-хоп, як правило, дуже «важкі» для маленьких вкладишів. Через сильні удари баса можна пошкодити барабанні перетинки. Блюз, джаз і класична музика м'якша. Для цих жанрів звичайні навушники підійдуть просто відмінно.

Бажана частота використання

Як часто ви збираєтеся використовувати навушники? Ви просто спілкуєтеся з друзями по Скайпу або плануєте використовувати навушники кожен день, по кілька годин? Якщо ви маєте намір використовувати навушники протягом тривалого часу, шукайте щось надійне. Ви ж не хочете, щоб ваші вуха постраждали від поганого звуку. Звучання також піддається зносу.

Як на рахунок параметрів контролю?

Вибір потрібного гаджета залежить від уподобань в режимі роботи (від того, чи потрібно вам просте відтворення звуку або повноцінний контроль над звуком). Базуючись на цих факторах можна вибрати, що вам більше потрібно - звичайні навушники або гарнітуру. Гарнітура оснащена безліччю елементів управління функцій. Відтворення/пауза, перехід вперед, перехід назад, швидке перемотування вперед/назад, відповідь або відбій, перемикання його відхилення - це тільки деякі з них. Також основною відмінністю гарнітури від навушників, є наявність мікрофона, завдяки якому ви можете спілкуватися зі співрозмовником, не дістаючи девайс.

Підведемо підсумки

Якщо вибрати навушники користуючись усіма порадами, що ми перерахували вище не вийшло або ж вийшло, але ви все ще сумніваєтеся у виборі - рекомендуємо почитати відгуки і порівняння в інтернеті. У відкритому доступі можна знайти не тільки відгуки покупців, а й цілі відео огляди, практично на всю техніку, представлену на ринку. Практично неможливо вибрати ідеальні навушники, дивлячись лише на зображення, характеристики і ціну.

Так які навушники вибрати до 1000 грн. запитаєте ви? Пошук відповідних навушників не обов'язково повинен бути тільки у високому ціновому рівні. Можна знайти хороші дешеві навушники, які не поступаються за характеристиками більш дорогим, представленим на ринку. Правда в тому, що ідеального не існує. Тому шукайте продукт з найменшими недоліками для ваших конкретних переваг у використанні. Відзначимо, що не користуючись порадами і оглядами, шанс купити «поганий звук» в дорогих навушниках, такий же, що і з дешевих. Так діють закони ринку.

2019-10-22 13:13:00
0
615

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!