pixel facebook

Як вибрати чохол для мобільного телефону

 • Як вибрати чохол для мобільного телефону

З покупкою смартфона, кожен з нас замислюється про його захист і основним аксесуаром для цієї мети є чохол для телефону. Відразу виникає проблема - як вибрати чохол з цього різноманіття варіантів, представлених в магазинах?


Щоб зробити правильний вибір чохла для телефону необхідно знати базову інформацію про те, які його типи існують і в чому особливість кожного.


Як вибрати чохол: типи, матеріали, відмінності

 • Чохли накладки для смартфона фіксуються на бічних частинах і задній поверхні девайса, при цьому залишають екран відкритим. Можуть бути силіконовими, пластиковими, шкіряними, а також металевими. Пластикові можуть при ударі тріснути, силіконові можуть нещільно прилягати до корпусу та вигоряти на сонці (особливо прозорі). Термополіуретанові моделі мабуть найоптимальніші за ціною та якістю, крім того не мають вищеописаних недоліків.
 • Чохли-книжки для телефону закривають повністю пристрій. Верхня кришка накриває екран й іноді має спеціальні вирізи, для огляду необхідної інформації на екрані, без відкривання чохла. Класичний стиль, універсальність захисту, використання шкіри для їх виготовлення робить чохли для телефону в форм-факторі книжка актуальними завжди. Смартфон міцно фіксується в накладці.
 • Фліпи є варіацією книжки, відрізняючись лише способом відкривання зверху вниз вертикально. Матеріали використовуються такі ж як і для книжок. Такі моделі менше користуються попитом, тому що не дуже зручні для більшості користувачів.
 • Найбільш компактні протектори - чохли бампера. Закривають тільки грані телефону, залишаючи відкритими дисплей і задню поверхню. Хоча, варто відзначити, що бічні удари при падінні для мобільних пристроїв вважаються найнебезпечнішими для дисплея. Бампер може бути еластичним силіконовим, металевим. Для виготовлення чохлів зазвичай використовують сплави алюмінію, як самого легкого металу з антикорозійними властивостями.
 • Протиударні броньовані чохли у вигляді накладок - це особливий вид захисних аксесуарів. Вони створені для збереження смартфона від будь-яких екстремальних ситуацій. Найвищий рівень захисту зводить до нуля наслідки падінь, ударів, намокання. В такому протекторі ваш девайс буде надійно захищений від усіх неприємностей. Хоча ціна на такі моделі пристойна.


Вибір чохла для телефону: поради

 1. Подумайте перед покупкою про те, які умови використання чекають смартфон. Раставьте пріоритети: краса чи захист на першому місці.
 2. Підбирайте чохол точно до своєї моделі смартфона. Протектори виготовляються під певну версію девайса та мають конструкційні відмінності (розташування вирізів, наприклад).
 3. За якісним фото можна визначити якість виготовлення. Підбирайте аксесуар без дефектів, щоб він відмінно виглядав на вашому смартфоні.
 4. Враховуйте ваші уподобання в стилі (одяг, аксесуари, сфера інтересів, зайнятість).
 5. Не варто занадто економити на покупці, як правило більш надійні моделі від перевірених брендів будуть довше служити і краще виконувати свої пріоритетні захисні функції. Купуйте чохол в спеціалізованих інтернет-магазинах, де великий вибір моделей для будь-яких смартфонів, постійно з'являються новинки, проходять різні акції.
2018-08-22 15:28:14
0
640

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!