pixel facebook
Мережевий зарядний пристрій S7 EP-TA20EWE micro-USB 2.0A 1м

Мережевий зарядний пристрій S7 EP-TA20EWE micro-USB 2.0A 1м

На складі
Рейтинг:

Доступні опції


На складі 120

  • Виробник: ZBS
  • Артикул:


Мережевий зарядний пристрій S7 EP-TA20EWE micro-USB 2.0A 1м - це якісна зарядка для усіх пристроїв, які можуть заряджатись від USB, вона має захисні функції, які запобігають короткому замиканню, перегріву та пошкодженню пристроїв, які до неї підключені.

Блок зарядного пристрою компактних розмірів 36х57х24 мм (без вилки) і видає струм 2,0А (5V) / 1,67А (9V). Напруга живлення становить 100-240V.

Оскільки у комплект додається кабель micro-USB довжиною 1 м, то ця зарядка в першу чергу пригодиться власникам пристроїв на Android, проте якщо ви користуєтесь пристроями від Apple і маєте кабель Lightning, то ця зарядка вам також підійде.

Корпус виготовлений з міцного ABS пластику, має стильний дизайн та гладку поверхню. S7 часто називають "Travel Adapter" (адаптер для подорожей), це тому, що окрім своїх малих розмірів у цій зарядці USB порт розташований не класично спереду, а збоку, це власне додає зручності у подорожі коли є дефіцит простору, кабель не згинається зайвий раз.

Для користування вдома чи у подорожі купити мережевий зарядний пристрій S7 EP-TA20EWE Type-C 2.0A це те, що вам потрібно, він дешевий, компактний та надійний.

Характеристики
Вид
Мережеве
Тип роз'єму
USB, Micro-USB
Матеріал
ABS пластик
Колір
Чорний, білий
Якість
ААА
Напруга живлення
100-240V
Вихідна напруга (output)
Сила вихідного струму
2,0А (5V) / 1,67А (9V)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Мережевий зарядний пристрій, S7, EP-TA20EWE, micro-USB, 2.0A, зарядка