Мережевий зарядний пристрій Samsung S8 EP-TA20EWE Type-C 2.0A
  • Мережевий зарядний пристрій Samsung S8 EP-TA20EWE Type-C 2.0A

Мережевий зарядний пристрій Samsung S8 EP-TA20EWE Type-C 2.0A

На складі
Рейтинг:

Доступні опції


На складі 148

  • Виробник: Samsung
  • Артикул:


Мережевий зарядний пристрій Samsung  S8 Type-C 2.0A це якісна зарядка для усіх пристроїв, які можуть заряджатись від USB, вона має захисні функції, які запобігають короткому замиканню, перегріву та пошкодженню пристроїв, які до неї підключені.

Блок зарядного пристрою компактних розмірів 36х57х24 мм (без вилки) і видає струм 2,0А (5V) / 1,67А (9V). Напруга живлення становить 100-240V.

Оскільки у комплект додається кабель Type-C довжиною 1 м, то ця зарядка в першу чергу пригодиться власникам пристроїв на Android, проте якщо ви користуєтесь пристроями від Apple і маєте кабель Lightning, то ця зарядка вам також підійде.

Корпус виготовлений з міцного ABS пластику, має стильний дизайн та гладку поверхню. Samsung S8 часто називають "Travel Adapter" (адаптер для подорожей), це тому, що окрім своїх малих розмірів у цій зарядці USB порт розташований не класично спереду, а збоку, це власне додає зручності у подорожі коли є дефіцит простору, кабель не згинається зайвий раз також на зарядці розташована назва бренду виробника - Samsung.

Для користування вдома чи у подорожі купити мережевий зарядний пристрій Samsung S8 EP-TA20EWE Type-C 2.0A це те, що вам потрібно, він дешевий, компактний та надійний.


Характеристики
Вид
Мережеве
Тип роз'єму
USB, Type-C
Матеріал
ABS пластик
Колір
Білий, чорний
Напруга живлення
100-240V
Вихідна напруга (output)
Сила вихідного струму
2,0А (5V) / 1,67А (9V)
Гарантія
1 місяць

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Мережевий зарядний пристрій,Samsung,S8 EP-TA20EWE,Type-C 2.0A,самсунг