pixel facebook

Огляд товарів

Порівняння топових AirPods Pro і Samsung Galaxy Buds+

Порівняння топових AirPods Pro і Samsung Galaxy Buds+

Розглядаємо відмінності Airpods Pro від Samsung Galaxy Buds + Рік тому в лютому компанія Samsung представила увазі публіки своє наступне покоління бездротових навушників, які можуть гідно конкурувати з продукцією Apple. Bluetooth-навушники південнокорейського бренду за цей час здобули добру славу, тим більше що вони мають ряд суттєвих переваг. Бездротові навушники в магазині VEST представлені в ..

21.05.2020
0
173
Новий бюджетник: Samsung Galaxy A11: найчесніший огляд

Новий бюджетник: Samsung Galaxy A11: найчесніший огляд

Samsung Galaxy A11 - майбутній хіт продажів в 2020 році В березні компанія Samsung представила свій новий смартфон в бюджетній лінійці galaxy A11. У цього телефону є все, що потрібно для комфортного використання: сканер відбитків пальців, енергоємна батарея і підтримка швидкої зарядки. Магазин Vest представляє повний огляд Samsung Galaxy A11. У цій статті вас чекає перелік всіх характеристик смар..

07.05.2020
0
166
Гаманці "Bogesi"

Гаманці "Bogesi"

У продажі в нашому інтернет магазині можна зустріти продукцію фірми  “Bogesi”. Це переважногаманці, клатчі, тощо.Цей бренд мало відомий, але продукція, яку вони випускають, на моюдумку, заслуговує уваги. Виробник “Bogesi” це китайський бренд, який спеціалізується в основному на виготовленні чоловічихта жіночих аксесуарів з еко-шкіри і натуральної шкіри. Вироби фірми “Bogesi” це завжди як..

20.09.2015
0
720

Даний розділ блогу містить огляд товарів, які можна знайти у нашому інтернет магазині VEST