Акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note (Original) 4000mAh
  • Акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note (Original) 4000mAh

Акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note (Original) 4000mAh

На складі
Рейтинг:

На складі 340

  • Виробник: Lenovo
  • Артикул: 01712


Акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note

Часто люди зобов’язані купувати новий телефон, через те, що акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note виходить з ладу і не може більше підтримувати заряд телефону. Проте, окрім акумулятора, що став несправним, є ще й інші деталі, які зовсім не заслуговують, щоб їх викинули у смітник через їхню якість та придатність. Все це пов’язано з тим, що компанії-виробники телефонів спеціально створюють такі слабкі батареї у телефонах. А саме для того, щоб люди частіше купували нові мобільні винаходи. Проте не кожен може собі це дозволити.

Якщо б акумулятор BL270 для Lenovo K6 Note так швидко не здавався, то особа, яка є власником смартфону Lenovo K6 Note і далі користувалася б ним. Оскільки це хороший мобільний пристрій. І досить легко зрозуміти, коли саме вже телефон потребує заміни акумулятора:

  • Якщо час праці вашого смартфона після однієї зарядки значно зменшується;
  • Якщо батарея BL270 для Lenovo K6 Note набула іншої піддутої, негерметичної або деформованої форми;

У смартфоні Lenovo K6 Note міститься акумулятор BL270. Він є літій-полімерний  з ємністю 4000 mAh. Якщо користуватися телефоном в звичайному стані, то виробники стверджують, що батарея повинна служити 2 дні. Або є 16 годин, якщо телефон перебуватиме у постійній роботі та розмовах. Такий акумулятор може працювати всього два або три роки, оскільки витримує 700-800 циклів зарядки.

Проте, якщо з вашим телефоном сталося таке, що він швидко розряджається, то не потрібно одразу думати про покупку нового. Ви можете зекономити та придбати замінний акумулятор для Леново К6 ноут, який є у нашому магазині. Не потрібно ходити в спеціалізовані магазини, оскільки замінити цей акумулятор дуже легко самостійно. Вам необхідно:

·         Вимкнути мобільний пристрій;

·         Відкрити кришку телефона;

·         Витягнути стару батарею Lenovo K6 Note;

·         Помістити туди нову;

·         Закрити кришку;

·         Ввімкніть смартфон.

Не хвилюйтеся, що потрібно одразу ставити телефон на зарядку, оскільки новий акумулятор вже має половину свого заряду. І ви будете користуватися своїм телефоном знову стільки ж років. Замінювати акумулятори можна постійно поки вам не набридне ваш старий мобільний пристрій.

Характеристики
Ємність
4000 mAh
Якість
Original
Вихідна напруга (output)
3.85
Сумісність
Lenovo K6 Note
Гарантія
12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Lenovo,bl270,аккумулятор,батарея