pixel facebook

Xiaomi Mi Band 6: огляд, плюси і мінуси

Зовсім недавно ми говорили про те, які розумні годинники варто вибирати для смартфонів на платформі Андроїд. В тій статті ми трішки згадали про те, що серед дуже бюджетних але в той же час популярних моделей, дійсно вагоме місце займає такий гаджет як Xiaomi Mi Band 6. Однак, варто прийняти той факт, що Mi Band 6, це все ж більше розумний фітнес-браслет, ніж повноцінний Smart Watch. Але чи погано це? Давайте розбиратися разом.

Невелика інформація про Mi Band

Перші Mi Band, компанія Xiaomi представила світу влітку, 2014 року. Тоді, навіть найвідоміші світові гіганти, які вже давно підкорили світ своїми "Яблуками" і "Галактиками" не очікували, що досить молода Китайська компанія Xiaomi зможе представити щось таке, чим будуть користуватися всі. І знаєте що? Xiaomi з цим завданням впоралися.

Після виходу Mi Band, всього за перших 2 роки, було продано більше ніж 20 мільйонів таких гаджетів, завдяки чому в 2017 році компанія Xiaomi стала світовим лідером з продажу пристроїв які носяться на руці. Але ж це не дивно, оскільки на ринку СНД цей гаджет дуже популярний і до цього дня. Сьогодні у продажу є вже шосте покоління фітнес-браслета Mi Band 6 - та що це за гаджет і на скільки він сильно змінився, давайте поговоримо далі.

Xiaomi Mi Band 6 - функції моніторингу здоров'я

Не дивлячись на свою відносно доступну ціну, фітнес-трекер Mi Band 6 оснащений усіма корисними для моніторингу здоров'я функціями:

  • Браслет рахує кроки, вимірює пульс, витрачені калорії і на основі цієї інформації може визначати стресовий стан власника.
  • Гаджет має вбудований пульсоксиметр. Це датчик який вимірює рівень кисню в крові. До слова, ця функція з'явилася зараз в багатьох моделях розумних годинників, оскільки вона дуже актуальна після всесвітньої пандемії COVID-19. Але у бюджетних моделей фітнес-трекерів зустрічається досить рідко.
  • Mi Band 6 має функцію моніторингу сну. До того ж, в спеціальному додатку Mi Fit, можна переглядати таку інформацію як: час засинання і пробудження, фази і тривалість сну, а також можна побачити дані про якість дихання під час сну. Також, гаджет, як і раніше може виступати в якості будильника і будити свого власника саме в тій фазі сну, яка вважається найсприятливішою.


Спортивні функції Mi Band 6

В більш ранніх моделях, кількість різних тренувань на пристрої, прирівнювалося до 11. Однак в Mi Band 6, ця кількість збільшилася до цілих 30. Однак варто сказати, що автоматично, з цих 30, фітнес-браслет може розпізнавати тільки 6. Для інших же, потрібний тип активності потрібно задавати вручну.

Xiaomi Mi Band 6 оснащений відмінним вологозахистом. Якщо бути точніше - гаджет повністю захищений від води і має рівень захисту від вологи 5ATM. Це означає що гаджет можна вільно брати з собою в басейн і у нього є відповідний режим тренування - плавання.

Синхронізація зі смартфоном

Не дивлячись на те, що Mi Band це дітище Xiaomi, трекер може синхронізуватися як зі смартфонами Android так і зі смартфонами на базі iOS. При цьому, для перегляду даних про тренування, якість сну, зміни пульсу, насиченості кисню і т.д. - потрібно завантажувати додаток під назвою Mi Fit. Цей додаток є як в App Store так і в Play Market і він абсолютно безкоштовний.

Важливим моментом є те, що смартфон на Андроїд повинен бути оснащений системою вище ніж 5.0, а iPhone, повинен мати iOS 10 і вище.

Сама синхронізація здійснюється за допомогою підключення через Bluetooth.

Будучи синхронізованим зі смартфоном, Mi Band 6 має можливість отримувати оповіщення. Для прикладу, якщо Вам хтось телефонує, під час дзвінка гаджет буде безперервно вібрувати, при цьому якщо ця людина є у вас в телефонній книзі, то на трекері висвітиться його ім'я і номер телефону.

Також mi band 6 має можливість показу смс повідомлень. При отриманні смс-ки, браслет 2 рази завібрує і ви побачите текст повідомлення.

Залізо і автономна робота

Компанія Xiaomi, дуже не погано попрацювала над новою платформою Mi Band 6. Значно збільшили обсяг пам'яті: оперативна пам'ять становить 2 Мб, а внутрішній накопичувач - 32 Мб. Якщо ці цифри вас не вражають, то для порівняння, в минулій моделі Mi Band 5, обсяг оперативної пам'яті становив 512 Кб і відповідно 16 Мб вбудованої пам'яті.

Що стосується автономної роботи, то тут особливих змін в порівнянні з попередньою моделлю немає. Все той же акумулятор, об'ємом 125 мАг, який (як заявляє виробник), здатний 14 днів працювати без підзарядки.

Зарядний пристрій поставляється в комплекті і обладнаний він магнітним коннектором. Час до повної зарядки гаджета складає близько двох годин.


Мінуси Xiaomi Mi Band 6

На жаль, є в цьому пристрої і мінуси, які для чистоти огляду варто вказати.

  • Xiaomi Mi Band 6 немає вбудованого GPS-приймача. Однак, якщо браслет підключено до смартфону, то він може отримувати дані про місце зі смартфона. Але все ж, це не дуже зручно, якщо ви на приклад хочете побігати без смартфону.
  • Mi Band 6 не має вбудованого NFC модуля. Це означає що ви не зможете для безконтактної оплати використовувати ваш фітнес-браслет. Звичайно варто сказати, що для Китайського ринку є моделі Mi Band 6, які мають модуль NFC, і такі моделі навіть можна замовити на всіма відомих майданчиках, проте знайте - не варто переплачувати, бо навіть якщо ви замовите браслет з NFC модулем, працювати в нашій країні він все одно не буде, так як платіжна система просто не підтримується.
  • Як заявляє виробник, час автономної роботи даного девайса, становить до 14 днів. Однак інформація м'яко кажучи трохи перебільшена. Як стверджують користувачі і перевірені джерела - якщо постійно відстежувати сон, тренування, кроки ну або в принципі використовувати фітнес-трекер за призначенням, то час для підзарядки підходить вже до кінця 4-го дня використання. Що означає що трекера вистачає лише на 4 дні активного використання.
  • Функції вимірювання здоров'я, а саме частота серцебиття, насиченість крові киснем, не можна сприймати як достовірну інформацію. Важливо пам'ятати, що це лише усереднені показники, а сам фітнес-браслет не є медичним приладом. Тому не варто повністю довіряти даним які показує гаджет, так як він має більш високу погрішність ніж медичні прилади.
  • Останнє що хотілося б згадати - Xiaomi Mi Band 6 не оснащений датчиком освітленості. Користувачеві доведеться вручну виставляти комфортну для себе яскравість, замість того, щоб гаджет налаштовував її автоматично.

Чи варто міняти Mi Band 5 на Mi Band 6?

Ну тут скоріше відповідь риторична. Якщо для вас, як для користувача вкрай критична наявність датчика рівня кисню в крові, то звичайно міняти варто. Однак, чесно кажучи в іншому, швидше за все поспішати не варто. Але з іншого боку, якщо Xiaomi Mi Band 6 буде першим фітнес-браслетом, який ви хочете придбати - навіть не думайте, тому що покупка буде більш ніж виправдана. Він має безліч корисних функцій, більш ніж 30 видів різних тренувань, синхронізацію з Android і iOS, крім того, модель має більш великий і яскравий дисплей, а також відмінне залізо.

Що стосується конкурентів, то тут основні суперники це Samsung Galaxy Fit 2 а також Honor Band 6. Вони мають більш високий рівень автономності, але при цьому меншу діагональ і розрішення дисплеїв. А також, що дуже важливо - вони значно дорожчі. А це означає що Mi Band 6 - відмінне рішення для покупки першого фітнес браслета.

2021-07-02 11:15:10
1
26925

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Популярні статті від VEST

Новий Xiaomi Mi Band 9: Очікувані функції, покращення та можливості
29.04.2024

Новий Xiaomi Mi Band 9: Очікувані функції, покращення та можливості Xiaomi Mi Band - серія популярних фітнес-браслетів, випускається китайською компанією Xiaomi. Завдяки доступній ціні, простоті використання та широкому набору функцій, Mi Band здо..

Детальніше
Redmi Note 13 Turbo: новий "субфлагманський король" з блискавичною зарядкою!
04.04.2024

Шанувальники Xiaomi, готуйтеся! Незабаром на ринок вийде неймовірний Redmi Note 13 Turbo, який обіцяє стати справжнім "субфлагманським королем" продуктивності. Цей смартфон має поєднати в собі найсучасніші технології, надзвичайну продуктивн..

Детальніше
Інтеграція ШІ та машинного навчання в мобільних додатках: нові можливості
13.03.2024

Інтеграція ШІ та машинного навчання в мобільних додатках: нові можливості В умовах стрімкого розвитку технологій мобільних додатків важливою рушійною силою стає інтеграція штучного інтелекту (AI) та машинного навчання (ML). Це не просто тренд чи н..

Детальніше
Смартфони 2024: Чого очікувати любителям смартфонів?
05.03.2024

З кожним новим роком технології в сфері смартфонів стають все більш захоплюючими та передбачуваними. 2024 рік обіцяє внести свої унікальні зміни в світ мобільних пристроїв, задовольняючи потреби навіть найвибагливіших користувачів. Очікується, що на ..

Детальніше
Продуктивність на роботі: Корисні гаджети та аксесуари
05.01.2024

Продуктивність на роботі: Корисні гаджети та аксесуари У сучасному світі, де конкуренція за робочі місця зростає, а вимоги ускладнюються, підвищена продуктивність є дуже важливою для всіх працівників, незалежно від посади чи сфери діяльності. Я..

Детальніше
Детальніше