pixel facebook

Як вибрати захисне скло на телефон

  • Як вибрати захисне скло на телефон

Виробники захисних аксесуарів пропонують величезну кількість загартованих стекол для захисту екрану. Скло захисне для смартфона просто необхідно. Великі екрани девайсів залишилися такими ж крихкими. Тому захистити від пошкодження дисплей - перше завдання того, хто став господарем мобільного пристрою.


Яку будову має скло захисне для телефону?

Якісні протектори, які ви можете замовити за привабливою ціною в інтернет-магазині Vest, мають спеціальну багатошарову структуру. Зараз екранний протектор має мінімально 5 шарів.

  1. Силіконовий - надійно фіксує на екрані протектор, забезпечуючи його щільне прилягання до поверхні. Також установка та заміна відбуваються легше. На цій силіконовій основі є транспортувальна плівка.
  2. Спеціальний клейовий оптично чистий шар, який запобігає розсипанню скла на уламки при значному ударі.
  3. Загартований шар - основа композиту, яка бере на себе максимальну функцію захисту екрану. Піддається особливій фізико-хімічній обробці, яка називається загартовуванням.
  4. Протиблисковий шар забезпечує комфорт візуального відображення та прибирає відблиски.
  5. Олеофобное покриття захисного скла володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкий до маслянистих речовин, зменшує кількість відбитків пальців.


Захисне скло на екран - види та особливості

Виробники випускають захисні стекла загалом під певну модель смартфона, тому універсальне захисне скло на екран не користується попитом. Повинні бути чіткі вирізи під динамік, камеру, датчики та ін. Тільки тоді функціональність смартфона ніяк не зміниться після поклейки протектора.


Залежно від моделі смартфона краї захисного скла також різні. Звичайні стекла найдорожчі за вартістю та мають прямий зріз країв скла, 2,5D моделі закруглені сферично, 3D — зігнуті відповідно до екранів сучасних флагманів телефонів.


Відомий протектор Gorilla Glass

Практично всі чули про Gorilla Glass - міцні якісні протектори дисплея смартфона. Існує кілька поколінь цих захисних стекол, які використовуються при виготовленні смартфонів-флагманів. Чим же відрізняються покоління?

  • GG 3, як стверджують виробники, має опір навантаженням до 150 кг.
  • GG 4 - до 300 кг, причому це було доведено в результаті лабораторних досліджень.
  • GG 5 - в чотири рази краще за міцністю, ніж попереднє покоління. Заявлено, що скло буде цілим і неушкодженим навіть при падінні з висоти 1,6 м.

Скло захисне для девайсів, пропоновані на сучасному ринку мобільних аксесуарів мають міцність 9H. Цей коефіцієнт твердості матеріалу перевершує кварц з його 8H і на одиницю відстає від міцності алмазу 10H.

2018-04-04 14:18:54
0
748

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!