pixel facebook

Правильний вибір чохла для Вашого гаджета

  • Правильний вибір чохла для Вашого гаджета

Задумали покупку чохла під новий телефон або планшет? Все знаєте, питання лише в форм-факторі? У цій статті постараємося вас здивувати такими нюансами з розряду "ніби все само собою зрозуміле, але не замислювався".

Почнемо з простого - вибір типу або форм-фактора. Уже на цьому етапі у багатьох виникають сумніви та питання. Люди відразу дивляться фото на сайті, як чохол сидить на гаджеті, як в чохлі тримати його рукою. Визначилися і купили ... У підсумку дехто залишається незадоволеним покупкою по закінченню деякого часу використання. Тут помилка у більшості - потрібно думати, як ви будите використовувати свій гаджет, де носити і звичайно, як він лежить в руці.

Отже, де ви носите свій гаджет? Кишені джинсів, сумка і т.д., необхідно пам'ятати три речі:

  • наскільки зручно буде його носити (нічого щоб не тиснуло і не випирало);
  • наскільки зручно буде його діставати (нічого не зачіпляється і не ускладнює виймання);
  • щоб чохол не закривав весь потік звуку (було чутно при вхідному дзвінку).

Якщо це і "їжакові зрозуміло", то розглянемо наступне питання - як гаджет лежить в руці (в більшості стосовно смартфонів)? Звичайно, дзвонити можна і з деяких планшетів, але все ж більший орієнтир на смартфони. Оцініть наступні критерії:

  • приємність матеріалу чохла (ви його будете досить часто тримати в руці);
  • тип матеріалу чохла (відчуття, краса і безпека при падіннях);
  • тип покриття чохла (волога рука і ваш гаджет вислизає на кахель);
  • дизайнерський конструктив чохла (так би мовити шик);
  • функціонал чохла (доповнює або розширює функції телефону);
  • колір чохла (візуальна краса).

Якщо вас і тут нічого не змусило задуматися, то перейдемо до найцікавішого питання - як будете використовувати свій смартфон / фаблет / планшет? Саме через це питання багато і залишаються незадоволеними своїм набутим чохлом. Все здавалося б просто - дзвонити, грати, писати та інше. Але є нюанс - як? Наприклад, деякі чохли володіють додатковою ніжкою для установки гаджета під кутом (а-ля монітор). Чи потрібна така функція чохла? Якщо так, то потрібно вибирати чохол з надійним кріпленням цієї самої ніжки (якщо звичайно її функцію не виконує просто спеціальний вигин кришки чохла). Адже якщо вона буде розхитана, гаджет буде падати від найменшого дотику, та й взагалі нестійко стояти. Якщо вона і зовсім відпаде, то, швидше за все, чохол прийме поганий вид.

Часто заряджаєте свій гаджет? А чи буде це зручно робити кожен раз та чи взагалі можливо (чохол може додавати товщину де є гніздо зарядки і штекер просто не дістане)? Така ж історія і з періодичним витягуванням карти пам'яті. Купивши чохол у вас просто може не бути до неї доступу. Думаєте хороша ідея кожен раз виймати гаджет з чохла через це? Ви швидко зрозумієте зворотнє - незручність, час і подальша розтяжка самого чохла і ось він уже погано сидить і не красивий.

Боїтеся упускати свій гаджет? Додайте йому захисту купивши спеціальний чохол. Звичайно, екран це не врятує, але решта деталей точно не пошкодиться (в межах розумної висоти падіння). До слова, захисна плівка і скло в таких випадках рятують не в кожній ситуації.

Ще один нюанс в неоригінальних чохлах - доступ до кнопок на бічній панелі. Тут потрібно все ретельно перевірити перед покупкою, так як невелика розбіжність дасть вам море негативу при використанні (буде важко тиснути на кнопку).

Якщо ви власник телефону з вигнутим екраном з боків, то задумайтеся про доступ до цієї інноваційної панелі в чохлі. Частково ці проблеми можна вирішити настройками телефону або сторонніми допоміжними програмами. Однак, якщо зсув кнопки на чохлі і реальної кнопки живлення гаджета (часто відповідає за функцію блокування і розблокування) можна вирішити виконанням цих дій через постукування по дисплею, то замінювати функціонал бічної сенсорної панелі - це вже занадто.

Якщо все це ви врахували або знали, то ось про обслуговування гаджета в чохлі ви навряд чи замислювалися. Всі закриті чохли типу "бампер" або силіконовий мають серйозний недолік - збір сміття і пилу між чохлом і вашим пристроєм. Варто пам'ятати, чим щільніше сидить ваш смартфон в чохлі, тим складніше його буде кожен раз діставати і протирати і з часом чохол може втратити форму.

Ще один важливий момент - протирання камери, так як вона буде замазуватися 100%. У багатьох чохлах це досить проблематично зробити без виймання гаджета.

Купуйте чохол з розумом, а не тільки за зовнішнім виглядом!

2019-02-18 12:30:03
0
790

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!