pixel facebook

Види кабелів для мобільних пристроїв

  • Види кабелів для мобільних пристроїв

Типи USB-кабелів для гаджетів

Кабелі USB (Universal Serial Bus) всюди в наші дні. Більшість з нас використовують їх щодня для зарядки смартфонів, планшетів і камер, для підключення їх до комп'ютерів і так далі. Які бувають кабелі для смартфонів? USB-кабелі бувають різних форм і розмірів, незважаючи на те, що у багатьох з них однакове призначення і спектр дій. Давайте розглянемо всі типи, доступні на ринку, щоб зрозуміти, який купити USB кабель для телефону, і наведемо кілька прикладів, де їх можна використовувати.

Типи USB-кабелів

Які бувають кабелі? Існують різні типи USB-роз'ємів, специфічні для периферійних пристроїв, для яких вони використовуються. Роз'єми USB для мобільних телефонів також підрозділяються на кілька типів.

USB Type-A

Роз'єми типу A користуються великою популярністю, і сьогодні їх можна знайти на кожному USB-кабелі, з одного боку. Види мобільних кабелів активно використовуються, щоб підключити до ПК або ноутбука різного роду мобільні пристрої: смартфони, камери, планшети і т.д., а також дозволяють здійснювати підключення до блокам мобільних зарядних пристроїв.

USB Type-B

Даний вид кабелів не користується універсальністю і поширеністю серед користувачів, як інші, перераховані в цьому списку, так як їх основне завдання - підключення до комп'ютерів настільних сканерів і принтерів. Вони мають квадратної формою зі скошеними на верхніх торцях зовнішніми кутами. Хоча їх ще і можливо зустріти сьогодні, популярність роз'ємів Type-B поступово скорочується. Купити різні види кабелів для мобільних пристроїв можна, відвідавши магазин Vest.

Міні-USB

Різні пристрої недавно були зі стандартними роз'ємами, але, незабаром, виробники почали випускати гаджети під новий і більш зручний роз'єм micro-USB, описаний нижче. Роз'єм можна знайти на старих моделях мобільних і інших гаджетів, особливо на камерах, MP3-плеєрах і ігрових контролерах. Він менше за розміром, ніж звичайний USB, але дещо більше, ніж його наступник, і купити його можна за вигідною ціною.

Micro-USB

Роз'єм micro-USB компактний, що дозволяє виробникам активувати виробництво тонких і потужних пристроїв. Хоча USB Типу-C (описаний нижче) поступово його витісняє, micro-USB все одно користується високою популярністю серед користувачів, так як порт доступний на більшості смартфонів, планшетів та інших пристроїв сьогодні. Кабелі для мобільних пристроїв з micro-USB були прийняті практично всіма світовими виробниками, за винятком Apple і декількох інших компаній.

USB-C

Це новітній порт USB, яким обладнані більш нові смартфони та інші мобільні пристрої, що забезпечує більш високу швидкість передачі даних в порівнянні з попередніми версіями USB. Його можна купити в магазині Vest за доступною ціною з вигідними умовами доставки. Найбільша перевага USB-C в тому, що, на відміну від його попередника, він двосторонній, іншими словами, у нього немає верхньої і нижньої частини. Це стало новим стандартом для мобільних пристроїв. Немає точної відповіді на питання, який кабель для смартфона краще, з цієї причини деякі виробники все ще випускають нові телефони зі старими портами micro-USB, особливо в доступних сегментах.

USB-3

USB 3 був розроблений для забезпечення зворотної сумісності з більш ранніми версіями USB-кабелів і портів. USB 3 має роз'єми різної форми, тому він може витримувати більш часте використання. Кабелі USB 3-A і USB 3-B ідентичні кабелям USB-A і B (описані раніше), за винятком того, що всередині вони пофарбовані в синій колір, щоб їх можна було розрізнити. Мікро-кабель USB 3 має додаткові контакти для передачі більшої кількості даних, і його можна купити в Україні з доставкою по всій країні, відвідавши наш інтернет-магазин.

Типи USB-кабелів - висновок

Отже, ми розібралися з питанням, які бувають кабелі для смартфонів - це різні типи кабелів USB роз'ємів, які використовуються сьогодні. Деякі з них поступово зникають з сучасного ринку гаджетів, в той час як інші в найближчому майбутньому стануть новим стандартом для смартфонів і інших мобільних пристроїв.

2020-03-25 16:50:50
0
407

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!