pixel facebook

Типи тримачів для телефону - вибираємо автомобільний тримач

  • Типи тримачів для телефону - вибираємо автомобільний тримач

Кожен власник автомобіля знає, скільки незручності, небезпеки представляє використання смартфона за кермом автомобіля. Не кажучи вже про порушення правил дорожнього руху, якщо розмовляти по телефону дорогою.


Автодержатель — це ідеальний аксесуар, який полегшує використання девайса, всіх його функцій, що спеціально розроблений для автомобілістів. Виробники подбали про те, щоб догодити смаку кожного, тому вибрати автомобільний утримувач не така легка задача.


Види утримувачів для телефону

Для того, щоб зрозуміти як вибрати утримувач телефону слід визначитися з бажаним варіантом. Класифікація цих пристосувань відбувається за такими ознаками.


Типи утримувачів для телефону: метод кріплення

  • Присоска.

Фіксація відбувається до лобового скла автомобіля. Такий варіант найбільше користується попитом. Компактний кронштейн дозволяє змінювати кут розташування пристрою. Кращий вибір для машини, у якій висока панель приладів; лобове скло, далеко розташоване від водія.


  • Кріплення на дефлектор.

Спеціальна кліпса дозволяє легко встановити аксесуар у вентиляційну решітку машини. Переваги такого кріплення - непомітність. Це дозволяє приховати свій девайс від сторонніх очей. Невеликі утримувачі цього типу можуть змінювати положення, мають порівняно невеликі розміри.


  • Липучка.

Двостороння липка поверхня легко прикріплюється на панель приладів, торпедо. Конструкційно вони практично такі ж, як типи в утримувачів для телефону, що розглянуті нами першими. Мобільний пристрій завжди поруч, можна здійснювати активну навігацію під час їзди. Але, після відклеювання такого власника залишаться сліди, які важко видаляються.


  • Кріплення на кермо.

Спеціальний ремінець з силікону або гнучкого пластику охоплює колесо керма. Легко закріпити смартфон, він завжди поруч. Але, в той же час такий вид пристосування для телефону небезпечний, так як доводиться відволікатися під час руху та й управління стає не таким зручним.


  • Килимок на торпедо.

Його виготовляють переважно з силікону, гуми. Він досить зручний, добре закріплений і має велику поверхню для додаткових речей.


Тому перед тим, як вибрати утримувач телефону в авто подумайте, де та як ви хочете його закріпити.

2018-07-04 13:26:24
0
415

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!