pixel facebook

Що таке PU-шкіра?

  • Що таке PU-шкіра?

Що таке PU-шкіра?


Зараз дуже часто на різних інтернет ресурсах можна побачити такий термін як PU-шкіра. Її зазначають як матеріал, з якого зроблені певні вироби, такі як гаманці, сумочки, взуття, чехли, та багато іншого, що колись робили зі звичайної шкіри.

Але мало хто знає що це, і з чим його їдять. У цій статті ми спробуємо розібратися, що це за матеріал з розділу "НоуХау", і які у нього у нього переваги та недоліки.


PU-шкіра (ЕКО шкіра)-Це матеріал, зроблений з допомогою високих техногогій нових поколіннь. В його основі полімер, а в якості першого і другого шару використовується натуральна шкіра(переважно бракована, після спеціальної обробки). Виготовлення речей з такого матеріалу обходиться дешевше, а ніж вироби з натуральної шкіри, а також мають ряд переконливих плюсів такі як:


-PU-шкіра-це екологічний матеріал, без шкідливих добавок

-стійка до зносу, у порівнянні з натуральною шкірою

-не розтягується і не тріскає

-стійкість до високих та низьких температур

Також PU-шкіра має можливість утворювати наскрізні пори, що дозволяє цьому матеріалу "дихати", за що отримала ще одну назву, таку як "Еко-шкіра".


Як висновок, можна сказати, що шкіра-pu це матеріал,виготовлений на натуральній основі, і який добре зарекомендував себе на ринку, і головна його перевага перед споживачами це ціна, яка не рідко в кілька разів нижча за аналогічний товар з натуральної шкіри. А ще вироби з PU-шкіри набагато легші у вазі, і прати їх можна навіть у пральній машині.


В нашому інтернет магазині, Ви також можете знайти вироби з "Еко-шкіри", такі як гаманці фірми "Bogesi" http://vest.in.ua/men/purses-m?product_id=199

http://vest.in.ua/men/purses-m?product_id=213


Також чохли для телефонів зі шкіри-PU:

http://vest.in.ua/accessories-for-phones/Chehly?product_id=168&filter=23

http://vest.in.ua/accessories-for-phones/Chehly?product_id=144&filter=23

2015-07-06 15:19:02
0
672

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!