pixel facebook

Протиударні чохли для смартфонів - їх особливості та переваги

  • Протиударні чохли для смартфонів - їх особливості та переваги

Чи не кожен користується смартфоном в екстремальних умовах. Хоча кожен з нас не хоче втратити улюбленного девайса. Активне стрімке життя, безліч вирішуваних завдань, любов в постійному русі, спорт, активний відпочинок - все це призвело до появи таких захисних аксесуарів, як протиударні чохли.


Броньовані чохли для смартфонів - це максимум захисту?

Багато хто скептично ставиться до даної заяви і думають, що це всього лише відмінна ідея рекламників. Але, ця думка помилкова. Протиударні чохли володіють багатьма особливостями, які відрізняють їх від звичайних моделей.


Відмінні особливості конструкції

  • Матеріал більш щільний і товстий, ніж в простих чохлах. Використовуються метал (алюміній і сплави), термополіуретан, полікарбонат. Всі вони зносостійкі, міцні, практично не схильні до деформацій через зовнішні впливи.
  • Застосування спеціальних технологічних обробок: особлива геометрія конструкції, дизайну, додаткові обробки матеріалів, для підвищення надійності.
  • Більш товстий шар матеріалу, яскраво виражений на особливо сприйнятливих до пошкоджень місцях смартфона.
  • Захищений роз'єми, кнопки за допомогою спеціальних вставок, заглушок.
  • Супер стійка захист від ударів і падінь. Протиударні чохли приймають на себе силу удару, оберігаючи електронний девайс всередині.


Як вибрати і використовувати броньовані чохли для смартфонів?

існують особливості броньованого чохла, нюанси, які не варто забувати в повсякденному використанні. Навіть найдорожчий брендовий протиударний чохол має свої слабкі місця. Тому не радимо спеціально влаштовувати краш-тести після покупки.


Пам'ятайте, що не завжди броньований чохол здатний захистити від намокання. Тільки ті чохли, в яких однією з характеристик вказана водонепроникність, можуть врятувати смартфон від впливу води.


Такі неприємні забруднення, як пил, бруд, дрібні камінчики, пісок, сніг для вашого девайса в протиударному чохлі не становлять небезпеки.


Супер міцні протектори в більшості випадків не захищають екран. Тому настійно рекомендуємо придбати загартоване скло, щоб бути повністю впевненим у всебічній збереження свого мобільного пристрою. При цьому потрібно вибрати таке скло, яке добре зафіксується в такому броньованому чохлі.

2018-07-14 14:08:56
0
574

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!