Інколи здається що вже минула ера покупок у звичайних магазинах. Адже Вам потрібно приїхати до торгового центру на авто або у громадському транспорті, ходити по десятках бутіків, стояти у чергах,тощо, ці процеси приносять чимало труднощів та незручностей.
Тому дуже велика аудиторія покупців переходить на купівлю товарів у Інтернет магазинах. Адже не потрібно нікуди ні їхати, ні йти, Ви можете замовити собі будь який товар, не виходячи з дому, чи навіть не встаючи зі зручного ліжка, якогось похмурого дня. Поїхати звичайно доведеться на відділення пошти, але з сучасним темпом розвитку приватних служб доставки, таких як НоваПошта, ІнТайм та інші, далеко йти Вам не доведеться, і Ви майже біля дому, просто заберете свою омріяну покупку. Або якщо вже зовсім немає часу піти забрати свою покупку, Ви також можете замовити доставку до дверей, тобто до своєї квартири, офісу тощо.
Стикнутися можна і з проблемою відсутності потрібної продукції у Вашому місті, тому без покупки онлайн Вам не обійтися.
Однак в інтернет покупках не все так просто і безпечно, як знається. З розвитком інтернет торгівлі, розвивається також інтернет шахрайство.
Давайте обміркуємо які є переваги та недоліки покупок через інтернет, а також як вберегти свій гаманець і нервову систему від шахраїв.
До переваг можна віднести:
-великий асортимент товару;
-Зручність покупок;
-Економія грошей (в інтернет магазинах ціни переважно нижчі)
-Економія Вашого часу;
-Шопінг у будь який час, навіть у ночі;
-Зручність оплати покупок;
-відсутність набридливих консультантів :)
-Можливість почитати відгуки про дану покупку.
До ризиків та недоліків віднесемо:
-Можливість натрапити на шахраїв;
-Пошкодження товару при доставці поштовими службами;
-Відмінність в характеристиках, або неточності на сайті;
-Не бажання продавця або інтернет магазину обмінювати куплений товар;
Щоб мінімізувати ризик при покупках в інтернеті, старайтесь дотримуватися певних правил, таких як:
-не ведіться на значно дешевшу ціну, аніж у конкурентів;
-купуючи товар на сайтах оголошеннь, віддавайте перевагу продавцям або онлайн магазинам, які готові відправити товар наложеним платежем. Так, ви заплатите додаткові гроші кур'єрській службі за зворотню доставку, але вбережете себе від "кидали"
-розпитуйтеся продавця або менеджера про товар.
-старайтесь не робити ніяких передоплат продавцям з сайтів безкоштовних оголошеннь, якщо Ви не впевнені у його порядності та чесності;
Також звертайте увагу, де зареєстрований інтернет магазин, чи є в нього юридична адреса, як довго магазин працює, тощо. Хоча якщо інтернет магазин або продавець відправляє товар наложеним платежем, проблем не повинно виникнути взагалі.
Отже, можна зробити висновки, що покупки в інтернеті це дуже зручно, але інколи не так безпечно, як хотілося б, але все ж переваги відчутні.
Хоча якщо дотримуватися простих правил, ризик можна мінімізувати.
Популярні статті від VEST
Скоро літо і відпустки… А як подорож без смартфону? Це ж не просто засіб зв’язку, а повноцінний супутник у будь-якій мандрівці. Він допомагає знайти маршрут, зберігає квитки, фіксує найкращі моменти подорожі. Однак, в подорожах варто заз..
Мобільний геймінг стрімко набирає обертів, залучаючи мільйони гравців по всьому світу. Проте, щоб отримати максимум задоволення від улюблених ігор на смартфоні, часто не обійтися без спеціальних помічників. Саме аксесуари для мобільного геймінгу здат..
Сучасні водії постійно використовують смартфони під час поїздок в якості навігатора, засобів зв’язку чи джерела музики. Тримач для телефону в авто це ідеальний пристрій, щоб забезпечити комфорт і безпеку за кермом. Автомобільний тримач це прост..
Смартфон Samsung 2025 року, а саме новий Galaxy A56, вже зараз викликає хвилю обговорень серед експертів та користувачів. Ця новинка, що поєднує в собі передові технології та стильний дизайн, готова здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смар..
Сучасні зарядні пристрої та аксесуари до них розвиваються дуже швидко, але не всі користувачі знають, як правильно обрати кабель для зарядки смартфона. Від цього залежить не лише швидкість заряджання, а й безпека гаджета, тривалість роботи акумулятор..
Коментарі: