pixel facebook

Основні причини поломки мобільних телефонів

  • Основні причини поломки мобільних телефонів

У наш час технології не стоять на місці, але, на жаль, навіть вони поки не можуть запобігти поломки мобільних телефонів. Тим більше причини цих поломок можуть бути найрізноманітнішими. Однак майже кожну з них можна запобігти.

Головні причини поломки смартфонів

Найпоширеніша причина поломок телефону - це механічне пошкодження екрана. Незважаючи на те, що екрани мобільних телефонів досить міцні, при сильному ударі або через зіткнення з гострими предметами екран телефону може тріснути або розбитися. Крім цього, може виникнути шум на екрані мобільного. При такому результаті часто доводиться звертатися в сервісний центр для повної заміни екрану. Щоб уберегтися від таких пошкоджень, потрібно придбати щільний і міцний чохол для телефону. Також не варто користуватися телефоном під час ходьби або активних дій.

Інша причина поломок мобільних - необережне поводження з кнопками телефону. Вони або ламаються і випадають, або взагалі перестають працювати. Найчастіше це відбувається саме через неправильну експлуатацію пристрою і занадто сильне натискання кнопок, а також з-за попадання всередину телефону вологи, пилу або бруду. Якщо періодично чистити телефон і акуратно ним користуватися, то можна зменшити ризик виникнення подібних проблем.

Якщо з ладу вийшов динамік, то у цього може бути дві причини: механічне пошкодження або знос. Але буває і так, що причина відсутності звуку в тому, що гучність стоїть на мінімумі або телефон знаходиться в беззвучному режимі. Так що треба про всяк випадок перевірити і цей фактор. Зламатися може і мікрофон. Його несправність найчастіше відбувається через потрапляння всередину вологи або пилу.

Одна з найбільш складних проблем з мобільним з пристроєм - це поломки, пов'язані з зарядкою мобільного. Наприклад, телефон може не заряджатися або ж заряджатися, але з перебоями. Це може статися, якщо зламаний роз'єм. А якщо на екрані відображається, що пристрій отримує заряд, але насправді він не заряджається, то причина - порушення ланцюга зарядки. Також справа може бути в тому, що згорів контролер. Допоможе цього уникнути правильна експлуатація зарядного пристрою і безпосередньо самого телефону.

Трапляється і таке, що телефон починає часто перезавантажуватися. Це може статися через порушення роботи підсилювача потужності, що є наслідком пошкодження деталей друкованої плати. Крім цього, подібна проблема може з'явитися через збій програмного забезпечення смартфону.

Інша проблема, з якою стикаються користувачі мобільних телефонів - це перебої в роботі сім-карти. У такому випадку телефон перестає розпізнавати сім-карту. Одна з причин - це знос сім-карти. Тоді її просто потрібно замінити на нову. Але якщо з сім-картою все в порядку, то причина, швидше за все, в тому, що на сімці або на роз'ємі для неї в мобільному телефоні забруднилися контакти. Рішення просте - потрібно ретельно, але акуратно протерти їх сухою ганчіркою.

Також буває, що телефон починає часто вимикатися без втручання користувача. Причина цього найчастіше криється в тому, що був порушений контакт телефону з акумулятором. Крім цього, можливо, в мобільному був встановлений неякісний акумулятор. В обох випадках потрібно просто замінити акумулятор. Однак подібна проблема можлива і як наслідок пошкодження друкованої плати. В такому випадку потрібне втручання спеціаліста.

Якщо телефон часто перегрівається, це говорить про несправності акумулятора або зарядного пристрою. Запобігти цьому можна, якщо користуватися тільки оригінальним зарядним пристроєм, а також не залишати телефон під впливом прямих сонячних променів, в теплих місцях і не користуватися телефоном, якщо він занадто нагрівся. Це досить небезпечна проблема, тому що при занадто сильному нагріванні може статися самозаймання пристрою.

Таким чином, більшість поломок мобільних є наслідком механічних пошкоджень, неправильної експлуатації або попадання рідини, пилу і бруду в пристрій. І найчастіше це можна запобігти, якщо користуватися телефоном акуратно, використовувати чохол і не нехтувати елементарними правилами користування.

2019-04-26 01:49:18
0
877

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!