pixel facebook

Кращі виробники китайських смартфонів

  • Кращі виробники китайських смартфонів

Смартфони від китайських виробників давно стали світовими лідерами по багатьох параметрах, адже азіатські бренди істотно підвищили якість своєї техніки і не бояться створювати інноваційні телефони. Незважаючи на загальний рівень якості, існує ряд недобросовісних компаній, що затягають покупців низькими цінами. За надмірно низькою вартістю телефону від неперевіреного бренду ховаються маніпуляції з зазначеними характеристиками, використання низькоякісних матеріалів і сумнівне програмне забезпечення. Важливо вибирати смартфон від перевірених фірм, що виходять на міжнародні ринки і заробляють репутацію надійного бренду.

Huawei

Абсолютний лідер на китайському і міжнародному ринку, продукція компанії розповсюджується по всьому світу. Незалежність бренду забезпечена за рахунок власних процесорів Kirin, а також унікальної оболонки EMUI і цілого ряду технічних розробок. У більшості фірмових смартфонів зроблений упор на дизайн, надійність збірки і сучасне технічне оснащення.

Xiaomi

За кілька років активного розвитку компанія стала справжнім гігантом у виробництві мобільної, комп'ютерної та розумної техніки. Серія пристроїв Redmi отримала величезну популярність за рахунок недорогої вартості і оптимальних характеристик. Модельний ряд орієнтований на різну аудиторію, кожен користувач зможе підібрати кращий пристрій в потрібному ціновому діапазоні. Виробником використовується оболонка MiUI, яка подобається багатьом користувачам.

Meizu

Успіх фірми почався з виробництва якісних музичних програвачів, а незабаром і перших телефонів. Всі пристрої створені з упором на стильний зовнішній вигляд, а багато моделей отримували схвальні відгуки критиків. У сучасному модельному ряді є бюджетні і преміальні пристрої. Лінійка M пропонує ідеальне співвідношення дизайну і технічної начинки. Серед унікальних пристроїв потрібно відзначити Pro7, 16th і свіжий 16Xs.

Oppo

В рамках азіатських ринків є найбільшим виробником, який поступово виходить на загальносвітовий ринок. У флагманської моделі Reno застосовується висувна камера з особливою технологією, а екран не має рамок. Є ряд пристроїв початкового рівня, при цьому фірма не економить на якості продукції.

Vivo

Ще один найбільший бренд, що пропонує велике розмаїття смартфонів для будь-яких завдань. Кращий продукт V15 має чудовий екран, потрійну камеру зі штучним інтелектом, камеру спереду що висувається і продуктивний процесор.

OnePlus

Преміальні телефони для справжніх фахівців, любителів і фанатів техніки. Моделі 6, 6T стали реальними конкурентами для всіх флагманів, пропонуючи найпотужніші процесори Snapdragon, AMOLED екрани і чудові камери.

Lenovo

Телефони цього бренду були вкрай популярні, але кілька невдалих моделей, відсутність інновацій та слабка якість призвели до падіння попиту. Мобільний підрозділ не здається і активно випускає сучасні моделі, що копіюють загальноприйняті тенденції і технології. Особливістю бренду є прийнятна вартість продукції і своя система ZUI.

Смартфони даних виробників давно вийшли на високий рівень якості та інновацій, гарантуючи стабільну роботу пристрою. Техніка з дорогих лінійок не поступається виробам Apple і Samsung, а деякі моделі і зовсім перевершують їх. Варто побоюватися лише сумнівних і маловідомих компаній, які не гребують замовляти позитивні огляди на свою неякісну техніку.

2019-07-13 22:46:58
0
652

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!