pixel facebook

Портативні акумулятори - як вибрати

  • Портативні акумулятори - як вибрати

Зовнішній акумулятор для електронних пристроїв (Power Bank) - це переносне джерело живлення, за конструкцією схоже на звичайний акумулятор в надійному корпусі.


Як вибрати портативні акумулятори?

Зовнішній акумулятор для електронних пристроїв (Power Bank) - це переносне джерело живлення, за конструкцією схоже на звичайний акумулятор в надійному корпусі. Його легко використовувати - просто зарядити від електричної мережі або через USB від комп'ютера, ноутбука, а потім в будь-який час підзарядити через кабель свій смартфон або планшет. Зарядженого Power Bank вистачить для декількох повних зарядок.


Види портативних акумуляторів

Існують такі типи Power Bank:


Літій-іонний тип. Це найпоширеніші моделі на ринку аксесуарів для електронних девайсів. Вибрати портативну батарею літій-іонного типу варто через високу безпеку та ефективну витрату енергії. Є два недоліки: при постійному використанні швидко починають виходити з ладу, а також дорожча ціна.

Літій-полімерний вид портативних акумуляторів. Вдосконалені моделі батарей з усіма перевагами, якими володіють Li-Ion акумулятори. При цьому ціна їх більш приваблива. У звичайних магазинах їх складно знайти, в інтернет-магазині можна замовити, але враховуйте вартість доставки.

Нікель-кадмієві батареї можна вважати застарілими, їх застосовували для підзарядки перших моделей мобільних пристроїв і вони коштували недорого. Зараз їх практично не виробляють, так як вони шкідливі для здоров'я та мають великі розміри, що не прийнятне для використання в сучасному світі ультратонких електронних пристроїв.

Розібравшись з тим, які види портативних акумуляторів існують, зверніть увагу на те, як вибрати портативні акумулятори, враховуючи їх основні параметри.


За якими критеріями вибрати портативну батарею?

Рекомендуємо враховувати три основних параметри:


Значення ємності. Характеристика, що визначає тривалість автономної роботи елемента живлення від повного заряду до розрядки. Одиницею вимірювання є міліампер в годину (mAh). Радимо вибирати Power Bank з ємністю, що мінімум в два рази перевищує ємність акумулятора вашого девайса.

Значення сили струму. Його можна подивитися на «рідному» зарядному пристрої вашого електронного пристрою. Для зарядки смартфонів краще підійде значення 1А, а для планшетів - в два рази більше. Мобільні пристрої можуть заряджатися й від 2А (це відбувається швидше), але практика з тестуванням доводить, що підвищена сила струму погано впливає на працездатність телефонів. Є варіанти портативних акумуляторів з двома варіантами роз'ємів для підключення. Їм краще віддати перевагу, якщо ви збираєтеся використовувати аксесуар для зарядки декількох пристроїв.

Габарити та вага акумулятора пропорційні його ємності. Чим більше й важче Power Bank, тим довше, продуктивніше він зможе заряджати різні девайси. Тут вибір робіть відповідно до сфери застосування. Для періодичної зарядки в умовах міста досить зовнішньої батареї від 5000 mAh. Для поїздок, подорожей, відряджень - купуйте аксесуар від 10000 mAh.

2018-05-17 13:22:03
0
595

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!