pixel facebook

Як вибрати селфі палку для телефону

  • Як вибрати селфі палку для телефону

Як вибрати палку для селфі

Моноподи, які відносно недавно почали продаватися в нашій країні, сьогодні є дуже популярним і затребуваним аксесуаром. Це корисне, недороге пристосування, яким користуються багато любителів фотографування себе. Але не всім відомо, на що звертати увагу, вибираючи даний гаджет.

 Причини використання

 За допомогою палки для селфі можна захоплювати в об'єктив фотокамери лице і простір навколо. Штатив дозволяє вирішити задачу підбору потрібного, цікавого ракурсу. Це зручний пристрій, особливо, коли вам потрібно робити знімок самостійно. Таким подовжувачем можуть користуватися любителі подорожей, шанувальники екстремальних видів спорту, всі ті, кому потрібні незвичайні ракурси зйомки. Також штатив корисний для фотографування вечірок, свят.

 На що звертати увагу

 Перш за все, потрібно орієнтуватися на висоту моноподу. Є безліч моделей з ручкою великої довжини, які можна використовувати для створення панорамних композицій. Існують різні штативи, довжина яких перевищує метр. Це прекрасний пристрій, що дозволяє зручно фотографувати пейзажі.

 Наступний параметр - вага гаджета. Зрозуміло, краще вибирати легкі моделі. Важливою властивістю є міцність аксесуара. Міцний пристрій не зламається, коли ви станете фотографувати в непростих умовах. Важливим параметром є спеціалізація пристрою. Можна придбати моделі, розраховані тільки на смартфони, є також штативи, які можна використовувати в поєднанні з професійними фотоапаратами.

 Вибираючи монопод, треба приділити увагу його зовнішніми характеристикам. Пластмаса повинна бути міцною, на корпусі не повинні розходитися шви. Після оцінки даного критерію ви можете перевірити якість гвинта, який застосовується для фіксації смартфона. Він може бути метричним і дюймовим. Перший розрахований на використання телефонів, другий - на роботу з різними пристроями.

 Дуже важливо звертати увагу на те, яким чином фіксується механізм штатива. Наприклад, якщо ви плануєте користуватися важким смартфоном, то вибирайте модель, в якій присутній обертальний механізм фіксації. Якщо ж телефон важить мало, то ви можете вибрати будь-який варіант.

 Види моноподів

 Сьогодні на ринку представлено безліч моделей штативів. Розглянемо деякі види такого устаткування.

 Властивості селфі

 Цей аксесуар є самим простим, вартість його найнижча. Смартфон треба закріплювати на телескопічну ручку, яка буде висуватися на відстань близько метра. Знімати з допомогою цього аксесуара можна, використовуючи таймер спуску. Зрозуміло, це не всім подобається, так як необхідно витрачати час на установку таймера для кожного кадру.

 Якості брелків bluetooth

 Сучасні технологічні рішення постійно розвиваються. Сьогодні, щоб робити якісні селфі, можна користуватися спеціальним пультом. Мова йде про брелок, з'єднання якого зі смартфоном здійснюється за допомогою bluetooth порту. Це дозволяє вам розташувати смартфон в будь-якому місці. Неважко здогадатися, що така методика походить тільки для домашніх умов, адже на вулиці складно закріплювати телефон. Якщо ви хочете використовувати такий аксесуар, то неодмінно встановіть нову батарейку. Без неї апарат не працюватиме. Крім того, запасна батарея буде вельми корисною. Ціна подібного брелка від ста гривень і більше.

 Властивості моноподів з пультом

 Подібна техніка є найбільш зручною, краще всього вибирати саме такі моделі. Вартість подібних пристроїв є досить доступною.

 Моделі з проводом і кнопкою

 У такому аксесуарі палка та гніздо з'єднується за допомогою дроту. Є певна перевага, яким володіє даний штатив. Перш за все, дуже зручно користуватися кнопкою на пульті для створення хороших кадрів. При цьому подібний пристрій не потребує наявності окремої зарядки. Процедура зйомки здійснюється за простою і зрозумілою схемою.

 Вбудована клавіша з дзеркалом

 Подібні моделі є вдосконаленими, в них є дзеркало, що дозволяє дивитися на фон, розташований за основним планом. Фіксація телефону здійснюється на пластикову ручку, завдяки чому штатив міцно утримується в руках. Така модель вважається комфортною, вона легка, мініатюрна, має корисне для використання дзеркало.

 Якщо ви уважно підійдете до вибору монопода, то зможете отримати дійсно якісний та корисний пристрій. Він дозволить вам з легкістю реалізовувати власні ідеї для знімків!

2019-02-04 10:16:57
0
1183

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!