pixel facebook

Як вибрати навушники?

  • Як вибрати навушники?

Щоб визначитися з тим, як вибрати навушники хорошої якості та помірної ціни, необхідно знати основну інформацію про них.


Інтернет-магазин Vest в Україні пропонує купити безліч різноманітних моделей від брендів AWEI, Celebrat, Gorsun, Hoco, Huawei, REMAX, YISON. Великий вибір навушників для телефону змушує багатьох розгубитися. Ще й діапазон цін дуже широкий.


Щоб визначитися з тим, як вибрати навушники хорошої якості та помірної ціни, необхідно знати основну інформацію про них.


Навушники - це аудіододаток, який допомагає нам кожен день прослуховувати улюблені композиції, аудіокниги в будь-якому місці з комфортом для нас і оточення.


Завдяки стандартному jack-роз'єму 3,5 мм навушники можна легко під’єднати до будь-якого сучасного девайсу, який відтворює звук: ПК, смартфону, планшету, плеєру.


Що потрібно знати про існуючі типи перед тим, як зробити вибір навушників для телефону

За конструкційними особливостями виробники для зручності користувачів розробили наступні моделі:


Класичні всім відомі та поширені - вкладиші. Закріплюються вони, вірніше вставляються, у вушну раковину. Зручність, компактність міні-динаміків багатьом користувачам до вподоби. Крім того, перевагою даних навушників є те, що ви зможете чути навколишні звуки - це більш безпечно на вулиці. Якість звучання середня, але ціна дуже приваблива.

Вакуумні навушники називаються також внутрішньоканальними. Вони фіксуються всередині вушного каналу, внаслідок чого мають відмінну звукоізоляцію. Зовнішні шуми не чутні в таких навушниках і звук виходить більш об'ємним. Мінус цих навушників в тому, що навколишні звуки не можна почути, тому з точки зору безпеки вони програють вкладишам.

Накладні навушники були розроблені раніше за всі інші моделі та знайомі нам давно. Але, вони постійно користуються популярністю, тому що дуже зручні. Вони одягаються легко на голову та добре тримають два звукових канали на вухах. У таких навушників гарне шумозаглушення та гідне глибоке звучання.

Як вибрати навушники: дротові або бездротові моделі

Вибір навушників для телефону часто викликає питання — яким навушники віддати перевагу з дротами або без.


Дротові моделі підключаються до пристрою, що видає звук зазвичай за допомогою стандартного роз'єму 3,5 мм (mini jack міні джек). Також на дротових навушниках може бути мікрофон — тоді це гарнітура, яка дозволить слухати музику та приймати вхідні дзвінки, завжди залишаючись на зв'язку. Дротові моделі незручні тим, що дроти можуть заплутуватися, пошкоджуватися й тоді функціональність їх буде порушена.

Бездротові моделі практичніші, забезпечують свободу дій. Вони з'єднуються за допомогою Bluetooth інтерфейсу зі смартфоном, планшетом, ноутбуком. Ціна на такі навушники дорожче, а також вони вимагають підзарядки акумулятора.

2018-03-20 13:18:26
0
563

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!