pixel facebook

Як вибрати карту пам'яті?

  • Як вибрати карту пам'яті?

Сучасні девайси для зберігання інформації використовують різні накопичувачі. Якщо користувачеві не вистачає «рідної» пам'яті для зберігання будь-якої інформації, то потрібно купити карту microSD або доведеться купити карту miniSD, залежно від підтримуваного пристроєм формату.


Інтернет-магазин Vest в Україні пропонує безліч варіантів карт пам'яті, які дозволять збільшити можливості вашого девайса.


Типи карт пам'яті

Основна функція SD накопичувачів - передача та зберігання інформації будь-якого типу у портативних девайсах. З цієї причини розмір аксесуара дуже малий. Різноманіття пристроїв та форматів, що використовуються, призвело до появи різних видів аксесуарів:

  • SD - найбільші накопичувачі, розмір яких 32х24 мм, а товщина становить трохи більше двох міліметрів. Вони потрібні для фотокамер, відеокамер, комп'ютерів, ноутбуків. Що стосується обсягу інформації, він може бути до 2 ГБ.
  • Купити картку miniSD можна для мобільних телефонів III покоління, а також мультимедійних (2,5G покоління), КПК, цифрових камер. Вони з удосконаленням електронних девайсів стали більш компактними та займали близько 40% карти SD формату. 21,5 міліметрів в довжину та 20 завширшки, а товщина зменшилася до 1,4 мм.
  • Зараз ринок накопичувачів пам'яті пропонує купити карту microSD від різних виробників і різної ємності. Це широко поширений і популярний сучасний формат. Смартфони, планшети, відеореєстратори, відеотехніка, електронні книги - у всіх цих сучасних нових пристроях використовується саме мікро сд. Розмір її ще більше зменшився до довжини в 11 мм, ширини в 15 мм. Товщина карти пам'яті мікро сд дорівнює всього одному міліметру.


Як не помилитися з вибором і купити карту microSD, miniSD відповідну для пристрою?

Збираючись придбати портативну пам'ять для зберігання фото, відео, документів, програм та ін. Сучасний користувач розгублюється внаслідок величезної кількості пропонованих магазинами накопичувачів.


Як не помилитися та придбати той аксесуар, який ідеально підійде для вашого електронного пристрою й стане відмінно виконувати покладені на нього завдання.


Інформацію про сумісність з вашим девайсом ви можете дізнатися з технічної документації, характеристик пристрою, інструкції або знайти свою модель на просторах інтернету з докладним описом. Крім того, консультанти нашого інтернет-магазину допоможуть вам завжди, досить лише знати точну модель смартфону, планшету, та ін.


Формати та швидкість передачі даних

Поширені такі формати: SD, SDHC, SDXC, SDHC I-II покоління. Відповідно, збільшується по зростаючій швидкість передачі даних і обсяг накопичувача. Найбільш високошвидкісними є SDHC II покоління - 312 МБ/с.


Відмінні за швидкістю запису та зчитування портативні сд-карти 10 класу. Клас вказується на накопичувачі, як і його формат.

2018-05-07 15:22:20
0
558

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!