pixel facebook

Як правильно наклеїти захисну плівку на смартфон

 • Як правильно наклеїти захисну плівку на смартфон

Фахівці використовують два методи. Ми розповімо як наклеїти плівку на смартфон в домашніх умовах самостійно.


У комплекті з захисним аксесуаром виробники кладуть серветки для очищення екранів мобільних пристроїв, пропонують графічну інструкцію, стікери з цифрами послідовності дій.


Як наклеїти плівку «мокрим» методом?

Не дивуйтеся, краплі води будуть збирати непотрібний бруд і допоможуть виштовхувати повітря. Але, не рекомендуємо користуватися цим способом для смартфонів без IP67 або IP68 захисту - вода може потрапити всередину. Хоча процес відбувається швидше та рекомендується ним скористатися, коли чистоту під час поклейки забезпечити важко.


 1. Видаляємо стару плівку, транспортувальну або захисне скло.
 2. Протираємо сухою чистою серветкою поверхню дисплея.
 3. Акуратно змочуємо поверхню, щоб вода не затікала в щілини корпусу, динамік та ін.
 4. Піддягаємо трохи край захисного плівкового шару.
 5. Розташувавши рівно цей край плівки притискаємо, одночасно розгладжуючи пластиковою карткою та знімаючи нижній шар до кінця.
 6. Прибираємо краплі по краях серветкою, знімаємо верхній шар захисту на плівці.

Як правильно наклеїти плівку «сухим» методом?

Найпоширеніший і безпечний для смартфона спосіб, як наклеїти захисну плівку. Обов'язковою умовою успішної поклейки є чистота місця, де буде відбуватися процес. Добре підійде неважка кімната з рівною поверхнею.

 1. Повторюємо пункт перший і другий попереднього методу. Але, ретельно відстежуючи, щоб не залишилося пилу, бруду. Можна скористатися спеціальними засобами для очищення поверхонь (серветки для телевізорів, моніторів).
 2. Відшаровуємо край, трохи знявши нижній шар (як правило з цифрою 1).
 3. Розміщуємо цей край, вирівнюючи його по крайках екрана.
 4. Не поспішаючи, тягнемо за краєчок нижнього шару, при цьому розгладжуємо захисну плівку за допомогою пластикової картки. Радимо скористатися пінцетом, щоб не залишилося відбитків ваших пальців.
 5. Постійно розгладжуючи, знімайте нижній захисний шар, рухаючись поступово до протилежного краю дисплея. Одночасно потрібно постійно притискати та «виганяти» бульбашки повітря.
 6. Позбавтеся від всіх бульбашок, піднімаючи та розгладжуючи плівку там, де це необхідно.
 7. Потім видаліть з неї верхній шар (зазвичай під стікером 2).

Як наклеїти плівку вибирати вам, але пам'ятайте, що поспішати не варто та дуже ретельно витирайте від забруднень поверхню екрану, так як поклеїти плівку вдруге - практично неможливо. Дотримуйтеся нашої інструкції - тоді наклеювання захисного аксесуара на екран в домашніх умовах не стане для вас невдалим.

2018-07-08 13:45:20
0
430

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!