pixel facebook

Що може Смарт-ТВ приставка і які виконує функції

 • Що може Смарт-ТВ приставка і які виконує функції

Що може приставка Смарт ТВ, які можливості вона надає

Сучасне суспільство не може обходитися без можливостей, які надає інтернет простір. Найчастіше використовують мультимедійні функції, які дозволяють виконувати роботу, відпочивати та розважатися. Тому багато людей сьогодні вважають за краще купити Смарт ТВ приставку, адже вона є дешевшою, але вельми гідною альтернативою багатофункціональним телевізорам, смартфонам та персональним комп'ютерам.

Перш ніж приймати рішення про нову покупку, слід розуміти, що може приставка Смарт ТВ, які вона виконує функції і які надає можливості. У цій статті ми розберемося, що таке Smart TV. Дізнаємося як працюють приставки смарт-ТВ, якими перевагами вони характеризуються, а також як правильно їх вибирати, де краще купувати.

Що собою являють і як працюють Смарт ТВ приставки

Випускаються різноманітні приставки Smart TV для розширення мережевих і функціональних можливостей телевізорів. Дані пристрої компактні, прості у використанні, доступні за ціною, зовні можуть нагадувати флешку або невелику коробочку (TV Box). Приставки Смарт ТВ легко перетворять телевізор в мультимедійний пристрій з доступом до інтернет ресурсів та мережевих сервісів. Такі Смарт TV приставки надають можливості планшетів, смартфонів, але з більш якісним, насиченим масштабним зображенням, а також повним звучанням.

Найпопулярнішими вважаються приставки Смарт ТВ, які функціонують за допомогою операційної системи Android, адже ця платформа найбільш зручна і відрізняється високою швидкодією. Випускаються також приставки Smart TV на Windows. Вони мають підвищені вимоги до системних ресурсів, проте вони оснащені повним офісним пакетом операційної системи, що дозволяє багато в чому використовувати Смарт пристрій, як персональний комп'ютер.

Використовувати приставку Смарт ТВ дуже просто, її потрібно просто підключити до телевізора або монітора за допомогою порту або бездротового з'єднання Wi-Fi. Головне підібрати модель, яка буде підходити до телевізора, розібратися як налаштувати її під свої потреби. В результаті у Вас вийде функціональний персональний комп'ютер для розваг або роботи. Це прекрасне рішення для сім'ї, де комп'ютер потрібен не одній людині. Купівля приставки Smart TV значно дешевше ніж ще один комп'ютер.

Функціонал приставок Smart TV Box на Android

Багатьох може зацікавити, що дає Смарт ТВ приставка, які функції вона здатна виконувати? У чому вона може замінити персональний комп'ютер? Сучасні приставки Smart TV Android дозволяють виконувати на широкоформатному екрані такі дії:

 • Повноцінне користування інтернет ресурсами;
 • Перегляд фільмів і телепередач;
 • Можливість грати в різні сучасні відеоігри;
 • Простір всіляких зображень та фотографій;
 • Робота з офісними файлами, таблицями і документацією;
 • Спілкування в соцмережах, чатах, в Skype у відеоформаті;
 • Проведення тренінгів, бізнес занять, онлайн навчання;
 • Перегляд мультимедійних презентацій;
 • Запуск в торгових точках рекламних промороликів.

Як правильно вибрати приставку Смарт ТВ?

Перш, ніж зробити покупку приставки Смарт TV, слід відповідально підійти до вибору. Важливо, щоб вона підходила до моделі телевізора, була здатна реалізувати всі очікування і потреби користувача. Для цього слід вивчити характеристики приставки, звернути увагу на такі основні моменти:

 • Спосіб підключення до телевізора - бездротове з'єднання Wi-Fi або за допомогою порту (HDMI, VGA, AV);
 • Тип операційної системи - Android, Windows або інша;
 • Кількість відтворених форматів файлів (MP4, MKV, WMV, WMA, DivX);
 • Зовнішній вигляд приставки, форма корпусу - у вигляді флешки або невеликої коробочки (TV Box);
 • Електроживлення - через USB, окремий або вбудований блок живлення;
 • Об'єм пам'яті - вбудована пам'ять на 4, 8 або більше Гб;
 • Кількість ядер процесора - 4 або 8-ядерні;
 • Комплектація - наявність зручного пульта управління, клавіатури та інше.

Це основні критерії вибору приставки Смарт ТВ. Важливо розуміти, що пристрій Smart TV слід підбирати під модель телевізора, власні потреби, побажання. Адже комусь вона потрібна для розваги і дозвілля, а для когось важливо передбачити можливість виконання робочих функцій.

Де вигідно купити Смарт ТВ приставку?

Вас цікавить, де купити за невисокою вартістю сучасну Smart TV Box? Дані мультимедійні пристрої представлені численними моделями на сайті нашого магазину VEST. В наявності приставки Смарт ТВ різних інтерфейсів, функціоналів, зовнішнього вигляду, розміру. Тому підібрати оптимальний варіант з урахуванням всіх побажань зможе кожен покупець.

Звичайно ж вас цікавить скільки коштує Смарт ТВ приставка і які на неї дають гарантії. У нашому магазині продукція сертифікована, оригінального виробництва і брендів, перевірених часом і численними користувачами. При цьому ціни на Smart Box приставки у нас приємно-лояльні, що обумовлено прямими поставками продукції від виробника.

2019-11-19 12:09:25
0
1586

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!