pixel facebook

Що краще - захисне скло чи плівка для мобільного телефону

  • Що краще - захисне скло чи плівка для мобільного телефону

Як би акуратно ви не використовували свій смартфон, постійне використання збільшує фактори ризику для пошкодження екрана. Забруднення, подряпини, тріщини - все це заважає нормальній роботі та погіршує зовнішній вигляд девайса. Інтернет-магазин Vest в Україні пропонує розумне рішення - захисні протектори на екран.


Багато власників смартфонів не знають що вибрати: захисне скло або плівку. Ми допоможемо вам визначитися та розповімо про особливості обох протекторів, а також розглянемо їх різновиди.


Захисна плівка

Уже не користується такою популярністю як раніше та купити її можна за дуже низькою ціною. Тонка гнучка плівка має твердість 3H. Вона захищає від бруду, води, дрібних подряпин, потертостей. Але від падіння або удару захисна плівка навряд чи врятує. Тачскрін або дисплейний модуль можуть розбитися й потрібно буде дорого ремонтувати смартфон у сервісі, заощадивши на плівці.


Такий варіант захисту може бути виправданий наявністю протиударного чохла, смартфона з дисплеєм Gorilla Glass. Також плівку купують разом з чохлом книжкою або фліпом, де екран телефону закритий.


Захисне скло - максимальна протекція екрану телефону

Більшість користувачів мобільних пристроїв здійснюють вибір на користь захисного скла. Чому? Вони хочуть бути впевненими в надійному постійному збереженні смартфона та розумно воліють використовувати скляний загартований протектор, щоб не витрачатися на дорогий ремонт.


Новітні технології, якісні матеріали дозволили створити тонке, як плівка скло, але в три рази міцніше. Навіть якщо ваш смартфон впаде або вдариться може тріснути скляний аксесуар, але екран девайса не постраждає.


Типи протекторів екрану мобільних пристроїв

Види захисних стекол і плівок різноманітні.


  • Плівки є матові та глянсові.
  • Захисні стекла: звичайні (прямий зріз краю), 2,5D (сферичний закруглений край скла), 3D (сильно вигнуті краї для точної щільної фіксації в сучасних моделях смартфонів з округлими боками).

Плюси захисного загартованого скла:

  • не розпадеться на уламки навіть при пошкодженні - не подряпає екран, шкіру людини,
  • передача кольору, роздільна здатність не змінюється (практично 100% прозорість),
  • реакція на дотик залишається такою ж, як була до установки скла,
  • легша установка (без бульбашок) і надійна фіксація в порівнянні з плівкою,
  • твердість 9H, в той час як у алмазу - 10H,
  • служать більш тривалий час,
  • захищають від механічних сильних впливів (ударів, падінь, металевих гострих предметів).

Виходячи з перерахованого вище, поміркуйте, чи варто економити на покупці захисного аксесуара, хвилюватися та витрачати фінанси ремонтуючи девайс.

2018-04-18 00:00:00
0
660

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!