pixel facebook

Чохол бампер і його переваги

  • Чохол бампер і його переваги

Традиційний захист для смартфона - це чохол, який покриває поверхню телефону мінімум на 2/3. Але в 2005 році компанія Apple випускає фірмовий тренд - опуклу рамку, що закриває тільки торцеві грані IPhone. Незважаючи на 80% відкритої поверхні, такий чохол-бампер ефективно захищає гаджет від механічних пошкоджень.

Після випуску перших моделей з пластика і гумових матеріалів (використовує компанія Apple) до виробництва бамперів підключилися інші виробники, і сьогодні аксесуар входить в топ-3 по затребуваності.

На ринку доступні варіанти з силікону, пластика, алюмінію і навіть натуральної шкіри. Шкіряні чохли-бампери для IPhone обробляються спеціальним фінішем, що гарантує високоеластичний, протиударний і водовідштовхувальний ефект. Такими речовинами покриваються тільки натуральні матеріали, гума та пластик використовують свої природні властивості.

Аксесуар оформляється в різних колірних рішеннях, з використанням протиударних опуклостей. Чохли-бампери купуються для дитячих гаджетів в яскравих тонах і для солідних смартфонів в чорному або металевому оформленні. Для жіночих моделей випускаються варіанти зі стразами, помпонами, вушками на верхній панелі.

Фото чохлів-бамперів з гуми з прикрасою можна знайти в Інтернеті.

За відгуками споживачів, з бюджетних моделей краще вибирати бампери з силікону з виступами. Такі рамки добре скручуються, розтягуються, щільно обліплюють смартфон, виключаючи попадання всередину вологи або сміття. При цьому гума визнається кращим матеріалом для гасіння ударної сили.

Переваги:

  • Через підвищення бампера над рельєфом телефону гарантується захист екрану і задньої кришки. У горизонтальному положенні між телефоном і поверхнею утворюється зазор, що виключає пошкодження від тертя.
  • Відкритий динамік не приглушується, якщо телефон лежить на покритті (через піднесення).
  • Компактність і легкість. Навіть алюмінієві бампери не обтяжують смартфон, але додають значності і солідності зовнішньому вигляду.
  • Захист апарату без «віддачі замість». Телефон залишається відкритим, демонструються переваги і логотип. При цьому для всіх відкритих поверхонь виключені механічні пошкодження.
  • Бюджетність - такий захист продається від 0,5 долара (на китайських майданчиках).

Споживачі відзначають в чохлах-бамперах важливий недолік - вразливість до потрапляння води. Так як поверхні відкриті, вода, зверху або при падінні, моментально проникає всередину гаджета і провокує технічну корозію. Через таку особливість батьки часто відмовляються від бамперів для телефонів своїх дітей.

2019-08-21 01:19:05
0
806

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!