Акумулятори на телефони: їх види і особливості

  • Акумулятори на телефони: їх види і особливості

Акумулятор длясмартфона - це найважливіший елемент, без якого він не зможе працювати. Джерелоенергії, який і дозволяє функціонувати пристрою. Елемент живлення має такухарактеристику, як ємність, величина якої визначає можливу кількість зарядокпристроїв, що підключаються. Акумуляторні батареї постійно вдосконалюються,змінюються й на сьогодні відомі такі види акумуляторів:

  • Нікель-металгідриднийакумулятор для телефону вже застаріла модель, практично вже невикористовується. Хоча переваги у таких батарей все ж є - солідний обсяг інайнижча вартість. З негативних рис - громіздкі розміри та необхідністьперіодично заряджати повністю, щоб батарея не втратила здатність набиратимаксимальний заряд. Крім того, такі акумулятори довго заряджаються. Таку модельбатареї можна зустріти у старих телефонів.
  • Літій-іонніакумуляторні батареї для телефонів найпоширеніші, незважаючи на те, що коштуютьдорожче попередніх. Все завдяки ряду незаперечних переваг, таких як компактнірозміри, невелика маса і висока щільність заряду. Літій іонна батарея непотребує додаткових методів підтримки її працездатності. Єдине, що потрібновідзначити - Li-Ion не любить довгого розрядженого стану, низьких температур із часом поступово втрачає можливість утримання необхідного заряду. Тому черезрік-два в залежності від інтенсивності використання електронного пристроюпотрібна заміна такого акумулятора на новий. Крім того, ціна на такий варіантбуде вище.
  • Літій-полімернівиди акумуляторів - нове слово в історії елементів живлення. Літієві технологіїудосконалюються та привели до появи таких моделей. 100% перевагою єнезалежність від форми та об'єму. Тонкі, компактні Li-Pol батареї дозволяютьзменшувати розміри пристроїв або робити їх більш потужними, за рахунокзвільненого корисного простору всередині корпусу. Ціна також приваблива. Вонаменше, ніж ціна попередніх моделей, але такі елементи живлення радують великоюємністю.

Види акумуляторів:зовнішні портативні пристрої

Зараз цінуєтьсяавтономність, універсальність використання і комфорт. Тому з'явилися і сталипопулярними у споживачів зовнішні акумулятори або портативні зарядні пристрої(power bank). Їх можна брати з собою куди завгодно, зручно транспортувати, томузавжди можна підзарядити будь-який девайс. Існують моделі з різною величиноюємності. Чим більше її значення, тим більше раз можна зарядити електроннийпристрій. Також ЮСБ гаджети (вентилятор, ліхтарик та ін.) можна підключити допортативної батареї. Є моделі, зарядити якими можна будь-які сучасні моделісмартфонів, вони можуть мати кілька необхідних роз'ємів і кабелі для з'єднання(USB, MicroUSB, Type-C, Ligthing).

Незалежно відтипу акумулятора, варто враховувати, що тривалість його автономної роботи, якавказується виробником, зазвичай завищена, так як визначається при мінімальномунавантаженні на телефон. Тому при звичайному повсякденному використанні часавтономної роботи буде менше. Враховуйте це при виборі та покупці акумулятора.

2018-10-18 18:00:14
0
318

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!