pixel facebook

Акумулятори на телефони: їх види і особливості

  • Акумулятори на телефони: їх види і особливості

Акумулятор для смартфона - це найважливіший елемент, без якого він не зможе працювати. Джерело енергії, який і дозволяє функціонувати пристрою. Елемент живлення має таку характеристику, як ємність, величина якої визначає можливу кількість зарядок пристроїв, що підключаються. Акумуляторні батареї постійно вдосконалюються, змінюються й на сьогодні відомі такі види акумуляторів:

  • Нікель-металгідридний акумулятор для телефону вже застаріла модель, практично вже не використовується. Хоча переваги у таких батарей все ж є - солідний обсяг і найнижча вартість. З негативних рис - громіздкі розміри та необхідність періодично заряджати повністю, щоб батарея не втратила здатність набирати максимальний заряд. Крім того, такі акумулятори довго заряджаються. Таку модель батареї можна зустріти у старих телефонів.
  • Літій-іонні акумуляторні батареї для телефонів найпоширеніші, незважаючи на те, що коштують дорожче попередніх. Все завдяки ряду незаперечних переваг, таких як компактні розміри, невелика маса і висока щільність заряду. Літій іонна батарея не потребує додаткових методів підтримки її працездатності. Єдине, що потрібно відзначити - Li-Ion не любить довгого розрядженого стану, низьких температур і з часом поступово втрачає можливість утримання необхідного заряду. Тому через рік-два в залежності від інтенсивності використання електронного пристрою потрібна заміна такого акумулятора на новий. Крім того, ціна на такий варіант буде вище.
  • Літій-полімерні види акумуляторів - нове слово в історії елементів живлення. Літієві технології удосконалюються та привели до появи таких моделей. 100% перевагою є незалежність від форми та об'єму. Тонкі, компактні Li-Pol батареї дозволяють зменшувати розміри пристроїв або робити їх більш потужними, за рахунок звільненого корисного простору всередині корпусу. Ціна також приваблива. Вона менше, ніж ціна попередніх моделей, але такі елементи живлення радують великою ємністю.

Види акумуляторів: зовнішні портативні пристрої

Зараз цінується автономність, універсальність використання і комфорт. Тому з'явилися і стали популярними у споживачів зовнішні акумулятори або портативні зарядні пристрої (power bank). Їх можна брати з собою куди завгодно, зручно транспортувати, тому завжди можна підзарядити будь-який девайс. Існують моделі з різною величиною ємності. Чим більше її значення, тим більше раз можна зарядити електронний пристрій. Також ЮСБ гаджети (вентилятор, ліхтарик та ін.) можна підключити до портативної батареї. Є моделі, зарядити якими можна будь-які сучасні моделі смартфонів, вони можуть мати кілька необхідних роз'ємів і кабелі для з'єднання (USB, MicroUSB, Type-C, Ligthing).

Незалежно від типу акумулятора, варто враховувати, що тривалість його автономної роботи, яка вказується виробником, зазвичай завищена, так як визначається при мінімальному навантаженні на телефон. Тому при звичайному повсякденному використанні час автономної роботи буде менше. Враховуйте це при виборі та покупці акумулятора.

2018-10-18 18:00:14
0
844

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!