Автомобільний тримач Hoco S1 з функцією безпровідної зарядки Gray
  • Автомобільний тримач Hoco S1 з функцією безпровідної зарядки Gray

Автомобільний тримач Hoco S1 з функцією безпровідної зарядки Gray

Нет в наличии
Рейтинг:

Нет в наличии 750

  • Виробник: hoco
  • Артикул: 09274


Стильний та функціональний автомобільний холдер з функцією безпровідної зарядки – це зручний аксесуар, який замінить Вам відразу декілька приладів.

Автотримач-зарядка керується розумним контролером, який захищений від коротких замиканнь, в разі потрапляння на поверхність зарядки сторонніх металічних предметів.

Основні переваги

*Якість;

*Надійність;

*Універсальність.

Просто сівши за кермо, покладіть смартфон на тримач, та зафіксуйте його зажимними бортиками і зарядка почнеться автоматично. Це дуже комфортно, адже Вам не потрібно шукати жодних проводів та витрачати час.

Детальний огляд.

Автотримач Hoco S1 виготовлений з надійного пластику та інших стійких до зносу матеріалів.Силіконові затискачі попередять пошкодження вашого смартфона під час руху автомобілля. Повертається тримач на 360° за допомогою шарового механізму.

Кріпиться холдер в дефлектор автомобіля , тому нема ризику що Ваш смартфон впаде разом з тримачем і пошкодиться.

В самому тримачі вмонтований якісний та потужний зарядний пристрій, який працює за технологією QI та підтримує всі смартфони в яких також присутня дана технологія.

Якщо Ваш смартфон не підтримує функцію безпровідної зарядки це не причина відмовляти собі у покупці даного аксесуару. Вам всього лиш потрібно дозамовити QI модуль-приймач для свого Android чи iOS смартфона.

З таким аксесуаром як безпровідна зарядка-автотримач, Ви назавжди забудете про незручності, які могли спіткати Вас під час зарядки телефона за допомогою кабелів.

Характеристики
Особливості
функція безпровідної зарядки
тип кріплення
у дефлектор
Матеріал
пластик, метал,силікон
Колір
Сірий
Напруга живлення
5W/7.5W/10W
Вихідна напруга (output)
5V/2A, 9V/2A

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Автомобільний тримач,Hoco,S1,з функцією безпровідної зарядки,хоко,холдер