Автомобільний тримач з функцією безпровідної зарядки iMount JHD-207 Black
  • Автомобільний тримач з функцією безпровідної зарядки iMount JHD-207 Black

Автомобільний тримач з функцією безпровідної зарядки iMount JHD-207 Black

На складі
Рейтинг:

На складі 480

  • Виробник: iMount
  • Артикул: 06907


Стильний та функціональний автомобільний холдер з функцією безпровідної зарядки – це зручний аксесуар, який замінить Вам відразу декілька приладів.

Автотримач- безпровідна зарядка керується розумним контролером, який захищений від коротких замиканнь, в разі потрапляння на поверхність зарядки сторонніх металічних предметів.

Легкість в користуванні

Просто сівши за кермо, покладіть смартфон на тримач, та зафіксуйте його зажимними бортиками і зарядка почнеться автоматично. Це дуже комфортно, адже Вам не потрібно шукати жодних проводів та витрачати час.

Детальний опис товару

Автотримач JHD-207 виготовлений з надійного пластику та інших стійких до зносу матеріалів. Повертається тримач на 360° за допомогою шарового механізму.

Кріпиться холдер на торпеду автомобіля за допомогою міцної присоски, тому нема ризику що Ваш смартфон впаде разом з тримачем і пошкодиться.

В самому тримачі вмонтований якісний та потужний зарядний пристрій, який працює за технологією QI, та підтримує всі смартфони в яких також присутня дана технологія.

Якщо Ваш смартфона не підтримує функцію безпровідної зарядки це не причина відмовляти собі у покупці даного аксесуару. Вам всього лиш потрібно дозамовити QI модуль-приймач для свого Android чи iOS смартфона.

З таким аксесуаром як безпровідна зарядка- автотримач, Ви назавжди забудете про незручності, які могли спіткати Вас під час зарядки телефона за допомогою кабелів.

Характеристики
дистанція зарядки
8 мм
Особливості
Безпровідна зарядка
Матеріал
пластик, метал
Колір
Чорний
Вихідна напруга (output)
Додатково
Стандарт: QI
Гарантія
3 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: Автомобільний тримач,тримач з функцією безпровідної зарядки,JHD-207,холдер,автохолдер