DATA-кабель Hoco U20 Magnetic Type-C 1м Black
  •  DATA-кабель Hoco U20 Magnetic Type-C 1м Black

DATA-кабель Hoco U20 Magnetic Type-C 1м Black

На складі
Рейтинг:

На складі 325

325 грн


  • Виробник: hoco
  • Артикул: 10875


Кабель для синхронізації смартфона з сучасними комп'ютерами, які комплектуються роз'ємами Type-C.

USB Hoco U20  призначений не тільки для передачі даних, але прекрасно підійде для зарядки вашого пристрою за умови, що є джерело живлення з виходом USB - це може бути комп'ютер або адаптер змінного струму.

Порт USB - найбільш універсальний інтерфейс на даний момент, що дозволяє підключати практично будь які сучасні телефони, смартфони, планшети, фотоапарати та інші пристрої до комп'ютера, ноутбука, телевізора, блоку мережевих, автомобільних і портативних зарядних пристроїв.

Кабель Hoco U20 вирізняється якісним виконанням (використовуються тільки сучасні і якісні матеріали) і сучасним дизайном. У якості провідного матеріалу використовуються чотири 118-жильні мідні дроти. 

Головною фішкою цього кабелю є примагнічення конекторів один до одного. Магніт досить сильний, тому коннектор не відставатиме від кабелю. Кабель підключається до адаптера будь-якою стороною. Адаптер можна взагалі не виймати з телефону, це захистить роз'єм від механічного пошкодження і від попадання пилу.

Металевий коннектор Type-C розташований під кутом 90 градусів, що забезпечує максимальну зручність та бездоганні експлуатаційні дані.

Характеристики
Колір
чорний
Тип
Type-C
Довжина
1 м

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Теги: DATA-кабель,Hoco,U20,Magnetic,Type-C,,дата-кабель,хоко,юсб